Skoč na obsah Skoč na menu

V Žarnovici sa opäť rozozvučal typický plochodrážny zvuk

V Žarnovici sa opäť rozozvučal typický plochodrážny zvuk

Dlhá predlhá prestávka medzi posledným tréningom na záver sezóny 2019 a prvým v sezóne 2020 sa konečne skončila aj na žarnovickom plochodrážnom ovále. Ten si ako prvý a zatiaľ jediný vyskúšal Martin Vaculík, ktorý sa na ňom preháňal vo štvrtok (30.4.) za rekordne nízkej účasti fanúšikov, ale pred kamerami dvoch celoštátnych televízií.

Zložitá situácia panujúca v súčasnosti má na svedomí aj skutočnosť, že na prvý tréning na našom ovále sme si museli počkať až do štvrtka 30. apríla. Tak neskoro sa za desať rokov existencie Speedway Clubu Žarnovica ešte nečakalo na prvý výjazd na dráhu. Aj to však do poslednej chvíle nebolo isté. Až vďaka prvej fáze uvoľňovania prísnych opatrení, ktoré zasahujú do života celej krajiny, mohol aj žarnovický plochodrážny štadión ožiť typickým ruchom. Mesto umožnilo prenajať si dráhu Martinovi Vaculíkovi, ktorý sa pripravuje na začiatok sezóny v Poľsku, termínovo určený na 12. jún. Speedway Club Žarnovica a jeho ostatní jazdci sa na dráhu nedostali, nakoľko nedostali povolenie trénovať od mesta ako majiteľa štadióna. A tak tréning za prísnych opatrení, za zamknutými bránami štadióna, mal iba piatich svedkov, z toho jedným bola samotný Maťo Vaculík a ďalšími tromi jeho mechanici. Na štadióne však nechýbali médiá, ktoré si nenechali ujsť tento okamih a výsledkom budú reportáže v televíziách Markíza a RTVS.

vaculdo1.jpg

Zdroj: speedwayclub.sk

 

vaculdo.jpgvaculdo2.jpgvaculdo1.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok