Skoč na obsah Skoč na menu

Výstava Motocykel a Boat Show sa v roku 2020 neuskutoční - prekladá sa na rok 2021

Výstava Motocykel a Boat Show sa v roku 2020 neuskutoční - prekladá sa na rok 2021

V dňoch 11.-15. marca 2020 sa mala na výstavisku Incheba v Bratislave konať každoročná, veľkolepá výstava "Motocykel a Boat Show 2020", ktorej sa opäť chcela zúčastniť i Slovenská motocyklová federácia. Žiaľ, okolnosti so šíriacim ochorením COVID-19 na úvode marca zapríčinili, že táto výstava bola preložená na náhradný termín. Po dôkladnej úvahe a vyhodnotení všetkých dostupných informácií a faktov vedenie výstaviska Incheba BA rozhodlo, že výstava Motocykel a Boat Show sa prekladá na rok 2021.

"Milí návštevníci,

radi by sme vás informovali o náhradných termínoch veľtrhov a výstav, ktoré sa pre zákaz organizovať hromadné podujatia nemohli uskutočniť v jarnej sezóne tohto roka. Konkrétne ide o výstavy Motocykel a Boat Show, veľtrhy stavebníctva a energetickej efektívnosti Coneco – Racioenergia a prestížny bratislavský Autosalon.

Už v predchádzajúcom období sme vás oboznámili s tým, že uvedené podujatia budú preložené na náhradné termíny. Okrem toho, že ochrana zdravia našich návštevníkov, vystavovateľov i zamestnancov je pre nás prioritou, rešpektujeme a dôsledne dodržiavame všetky opatrenia prijaté vládou SR, v tomto prípade najmä zákaz organizovať hromadné podujatia kultúrnej, spoločenskej, športovej či inej povahy, ktorý platí až do odvolania.

Hoci postupne v niekoľkých fázach nastáva uvoľňovanie preventívnych a reštrikčných opatrení prijatých s cieľom zabrániť šíreniu ochorenia Covid-19, situácia sa na základe vývoja a počtu potvrdených prípadov môže operatívne meniť a opatrenia znova sprísňovať. Navyše, otázny zostáva aj režim na hraniciach, ktorý je pre organizovanie veľtrhov a výstav dôležitý, nakoľko časť našich vystavovateľov i návštevníkov pochádza práve zo zahraničia.

Aj z toho dôvodu sme po dôkladnej úvahe a vyhodnotení všetkých dostupných informácií a faktov, ako i po intenzívnej komunikácii s našimi vystavovateľmi a partnermi, rozhodli zorganizovať výstavy Motocykel a Boat Show, veľtrhy Coneco a Racioenergia, rovnako ako bratislavský Autosalon, až v roku 2021. To nám dáva priestor na to, aby sme pre vás mohli pripraviť podujatia na vysokej úrovni plné noviniek, skvelých sprievodných programov a inovácií, a aby sme sa mohli naplno sústrediť na organizovanie veľtrhov a výstav, ktoré sa v pôvodných termínoch uskutočnia v druhej polovici tohto roka (vrátane veľtrhu obrannej techniky IDEB, ktorý sa bude konať v náhradnom termíne 28. – 30. októbra).

Veríme, že informáciu o náhradných termínoch prijmete s pochopením. Ďakujeme vám za doterajšiu dôveru a budeme sa tešiť na stretnutie s vami."  uvádza na svojej stránke výstavisko Incheba.

incheba_prelozena_2021.JPG

Zdroj: www.incheba.sk

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok