Skoč na obsah Skoč na menu

Svetový environmentálny deň - pozvánka na on-line meeting SMF

Svetový environmentálny deň - pozvánka na on-line meeting SMF

Už tradične je 5.jún venovaný oslave Svetového dňa životného prostredia. Tento rok je ústrednou témou tohto environmentálne dňa biodiverzitu. Tak ako každoročne i tento rok sa i SMF zapája do osláv Svetového „enviro“ dňa a to uskutočnením on-line meetingu venovanému téme „Biodiverzita".

Biodiverzita je veľká rozmanitosť zvierat, rastlín, húb a mikroorganizmov, ktoré tvoria našu planétu a ich vzájomná rovnováha. Vďaka tejto rovnováhe je pre nás samozrejmosťou jedlo, čistá voda a vo všeobecnosti všetky základné zdroje pre naše prežitie. Preto je potrebné venovať veľkú pozornosť dopadu našich aktivít na životné prostredie, aby sa zaistilo, že Zem môže vďaka svojej jedinečnej schopnosti regenerácie a prispôsobovania sa zmenám naďalej plniť svoju úlohu zabezpečovania života pre všetky živé bytosti, ktoré ju obývajú. ,

Toto sa týka i motocyklového športu, a preto i my musíme urobiť všetko pre to, aby náš šport  mohol vykonávať svoju činnosť  s ohľadom na životné prostredie všeobecne a najmä na biodiverzitu.

Pri príležitosti tohtoročného Svetového dňa životného prostredia SMF pozýva svojich členov a priaznivcov, aby sa zapojili do pripravovaného on-line meetingu, ktorý organizuje Environmentálny výbor SMF na danú tému „ Biodiverzita".

Meeting, ktorý povedie predseda EV SMF p. Ing. Pavol Šinský sa uskutoční v piatok 5.júna 2020 so začiatkom 12:00 hod. prostredníctvom web rozhrania  https://meet.websupport.sk/.

Ako na to? Po otvorení uvedenej web stránky je potrebné do kolónky „Začať nové stretnutie“ napísať
názov meetingu a to SMF enviro  a potom kliknúť na ZAČAŤ. Automaticky by ste sa mali prihlásiť do skupiny predmetného on-line meetingu. Upozorňujeme, že na to, aby ste videli účastníkov tohto stretnutia je potrebné mať na notebooku, PC, tablete zapnutú web kameru a v pravom rohu je potrebné kliknúť na ikonku 4 štvorčekov.

Z organizačných dôvodov poprosíme záujemcov o účasť na uvedenom on-line webinári, aby poslali na adresu smf@smf.sk e-mail s textom „ Zúčastím sa webináru 5.6.2020!

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte sekretariát SMF alebo priamo Ing. Šinského na č.t. 0905/352688.

 

Ďakujeme a tešíme sa na stretnutie v on-line priestore 5.6.2020 o 12:00 hod.

wed_2020_smf_online_mensi.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok