Skoč na obsah Skoč na menu

Hranice SR otvorené s a ČR (4.6.) ,AUT, HU (5.6.2020)

Hranice SR otvorené s a ČR (4.6.) ,AUT, HU (5.6.2020)

Po otborení hraníc s ČR 4.6.202 došlo v  piatok 5.6.2020 k otvoreniu hraníc i s Rakúskom a Maďarskom. 

Podľa informácii zverejnených stránke MZV SR sa  povinnosť karantény (štátnej, domácej) alebo predloženia negatívneho testu RT-PCR na ochorenie COVID-19 od 5. júna 2020 netýka ( cit.):

  • všetkých osôb s trvalým pobytom alebo prechodným pobytom alebo osôb zdržiavajúcich sa na území Českej republiky, Maďarska, Rakúska alebo na území Slovenskej republiky, ktoré vstupujú na územie Slovenskej republiky hraničnými priechodmi medzi Slovenskou republikou a Českou republikou, Slovenskou republikou a Maďarskom, alebo Slovenskou republikou a Rakúskom.

V prípade, že tieto osoby nemajú potvrdenie o trvalom alebo prechodnom pobyte, musia byť schopné preukázať skutočnosť o zdržiavaní sa na území Českej republiky, Maďarska, Rakúska alebo Slovenskej republiky najmenej dvoma hodnovernými dokladmi (napríklad: preukaz o zdravotnom, poistení, nájomná zmluva, pracovná zmluva, dohoda o vykonaní práce, potvrdenie od zamestnávateľa, list vlastníctva k nehnuteľnosti určenej na bývanie, živnostenský list, potvrdenie o platbe inkasa, potvrdenie o zriadení účtu v banke, poistná zmluva).

DOPORUČENIE SMF:

V prípade, že plánujete v najbližšej dobe vycestovať do ČR, Rakúska alebo Maďarska  za účelom účasti na športovm podujatí, doporčujeme si pre isotu zobrať so sebou okrem dokladov potvrdzujúcich trvalý pobyt - občianský preukaz aj doklad o účasti na tomto podujatí - Zvlásštne ustanovenia, prihlášku na podujatie a pod. 

«« Opatrenie ÚVZ - hranice SR a ČR od 4.6.2020 

«« Opatrenie ÚVZ - hranice SR a Rakúska, Maďarska od 5.6.2020 

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok