Skoč na obsah Skoč na menu

Majstrovstvá Alpe Adria s MM SR CPM 2020 štartujú na Pannonia Ringu v júli

Majstrovstvá Alpe Adria s MM SR CPM 2020 štartujú na Pannonia Ringu v júli

Po zrušení prvých dvoch podujatí tohtoročného seriálu medzinárodných majstrovstiev Alpe Adria promotér šampionátu spoločnosť Sh Group, po dohode so zúčastnenými federáciami zverejnila aktualizovaný kalendár tohtoročnej sezóny cestných pretekov motocyklov AA, ktorý odštartuje podujatím na Pannonia Ringu 24.-26.7.2020.

Majstrovstvá budú pozostávať z 3 dvojdňových podujatí, t.j. šiestich pretekov. Po maďarskom Panonia Ringu seriál pokračuje v dňoch 4.-6. septembra 9.2020 na autodrome v Grobniku (Chorvátsko) a potom 16.-18.októbra 2020 v Taliansku ( okruh Cremona).

Program každého podujatia bude  zostavený nasledovne: test v piatok, v sobotu kvalifikácia a 1.preteky, v nedeľu  warm up a 2.pretekyrozcvička a závod 2 - pre všetky vypísané triedy a kategórie: Moto3 a Moto 3 štandart, , 300 SS, 600 Stock, 1000 SSTK, Superbike , Pohár Alpe Adria, Európsky pohár 1000 Superstock, Európsky pohár 300 SS

Jazdci budú v najbližšej dobe promotérom oslovení, aby z organizačných dôvodov potvrdili  svoju registráciu zaslaním prihlasovacích formulárov na jednotlivé preteky a uhradením stanovených poplatkov. V prípade, že sa nenaplní stanovený min. počet jazdcov budú všetky uhradené poplatky vrátené.

Spoločnosť Sh Group je presvedčená, že po vykonaní dôležitých opatrení bude možné uskutočniť všetky 3 podujatia seriálu. Nebude to ľahká práca, ale v súčasnej zložitej situácii bude potrebná spolupráca všetkých jazdcov, tímov a motocyklových federácii.

V súčasnej dobe ŠK CPM SMF zaradila do tohtoročného seriálu M SR a Slovenského pohára cestných pretekov motocyklov dve podujatia majstrovstiev Alpe Adria a to na Pannonia Ringu a v Grobniku. O zaradení podujatia v Talianskej Cremone do nášho majstrovského a pohárového seriálu sa bude ešte rokovať. Všetko sa odvíja aj od finančných podmienok, ktorých úpravu ešte promotér nezverejnil.

Nový kalendár k 05.06.2020:
24. - 26. júla 2020 - Pannonia Ring (Maďarsko)   + M SR a SP CPM SMF
4. - 6. septembra - Autodrom Grobnik (Chorvátsko) + M SR a SP CPM SMF
16. - 18. októbra - Okruh Cremona (Taliansko)

Bližšie informácie k seriálu budú zverejnené ihneď po ich obdržaní.

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok