Skoč na obsah Skoč na menu

Charitatívna aukcia RFME – jazdci proti COVID-19

Charitatívna aukcia RFME – jazdci proti COVID-19

Po prvýkrát v histórii sa najlepší svetoví motocyklisti všetkých disciplín stretnú, aby bojovali za rovnakú vec. Iniciatíva s názvom „Pilotos Solidarios“ je charitatívna aukcia vytvorená Španielskou motocyklovou federáciou s cieľom bojovať proti dopadom COVID-19. Všetky získané peniaze sú určené pre humanitárne združenie Červený kríž (Cruz Roja Responde).

V tejto aukcii nájdete osobné veci 22 majstrov sveta a ďalších 40 známych jazdcov. V ponuke je viac ako 50 rôznych produktov, väčšina z nich je podpísaná ich majiteľmi, napríklad je tu i pôvodný kožený overal Marca Márqueza, prilba majstra sveta SBK Carlosa Checu, vybavenie Jordi Tarrésa, pretekárske oblečenie od jazdcov Toni Bou, Jorge Prado , Ana Carrasco, Laia Sanz, Alex Rins, Fabio Quartararo ... A tiež výnimočný motocykel Bultaco Sherpa z roku 1969, ktorý do aukcie venoval prezident Španielskej motocyklovej federácie. Toto je len malý príklad toho, čo nájdete v tejto unikátnej charitatívnej aukcii.

Aukciu, ktorá má podporu prestížnej platformy Catawiki, nájdete na www.pilotossolidarios.com a je spustená do 15.6.2020.

aukcia_RFME.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok