Skoč na obsah Skoč na menu

Enduro Cup Stred Lovčica - informácie k priebehu podujatia

Enduro Cup Stred Lovčica - informácie k priebehu podujatia

Už o dva dni sa uskutoční úvodné podujatie tohtoročného seriálu Enduro cup stred, ktoré je zároveň i prvým podujatím tohtoročnej športovej sezóny SMF po koronavírusovej pandémii. Vzhľadom na súčasné platné opatrenia a nariadenia pre organizáciu hromadných podujatí by sme chceli i touto cestou vyzvať jazdcov a priaznivcov motocyklového športu, aby venovali pozornosť  zneniu vydaných ZU a pokynov organizátora k danému podujatiu. Súčasne žiadame o zodpovedný prístup k vydaným nariadeniam a pokynom organizátora a usporiadateľskej služby priamo na podujatí, aby nedisciplinovanosťou jednotlivcov nezapríčinila problémy ako pre organizátora podujatia v Lovčici, tak i pre organizáciu ďalších motocyklových podujatí v tomto roku.

Tak, ako je uvedené v ZU podujatia v Lovčici - bod 5. upozorňujeme jazdcov, že z dôvodu obmedzenia počtu osôb na hromadných športových podujatiach v súvislosti s ochorením COVID-19 bude umožnený vjazd do depa len pre štartujúceho jazdca + 1 doprovod.

Vjazd do depa bude organizátorom kontrolovaný a regulovaný - bude spracovávaný menný zoznam vstupujúcich osôb do depa..
Taktiež upozorňujeme, že účastníci podujatia sa budú musieť riadiť prevádzkovým poriadkom motocyklových podujatí SMF, ktorý bude zverejnený pri vstupe na podujatie a je spracovaný v súlade s platnými nariadeniami. V centre dejiska podujatia budú ďalšie informačné tabule pre ochranu zdravia účastníkov podujatia (nosenie rúška, dezinfekcia rúk, zachovávanie požadovaných rozostupov atď.).

UPOZORŇUJEME na stále platnú povinnosť nosenia ochrany horných dýchacích ciest (rúško, šatka, šál) na hromadných podujatiach, mimo súťažiach jazdcov.

Prebierka sa uskutoční v deň konania podujatia t.j. 20.6.2020  od 7:00-9:00 hod., prípadná úprava časového harmonogramu oproti ZU bude oznámená priamo na podujatí podľa počtu jazdcov v jednotlivých triedach.

Zvláštne ustanovenia k podujatiu v Lovčici nájdete na stránke: https://www.smf.sk/materials/smf/zu_endurostred_lovcica_20062020_opr.pdf

 

 

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok