Skoč na obsah Skoč na menu

Nový seriál MM SR a SP Quad štartuje v Trenčíne

Nový seriál MM SR a SP Quad štartuje v Trenčíne

V sobotu 4.7.2020 sa na trati Motopark v Trenčíne uskutoční úvodné podujatie tohtoročného nového Quad šampionátu, ktorý ide pod názvom MM SR a SP Quad SMF 2020. Uvedený šampionát je súčasťou v poradí už druhého podujatia regionálneho seriálu Enduro Cup Stred.

Touto cestou chceme apelovať na všetkých jazdcov Quad, ktorí plánujú na uvedenom podujatí štartovať, aby sa prihlásili vopred prostredníctvom online prihlášky, ktorá je zverejnená na webe SMF: https://www.smf.sk/online-prihlasenie-ear/. Deadline na prihlásenie sa na podujatie bol posunutý na 2.7.2020. Prihlasovanie pre jazdcov Quad je povinné a to platí i pre jazdcov Quad bez licencie SMF.

Uvedené online prihlásenie je pre jazdcov Quad povinné z organizačných dôvodov a taktiež i z dôvodu prijatia epidemiologických opatrení. Nutnosť prihlásenia sa platí pre celý uvedený seriál (teda na všetky podujatia Quad) a bude prebiehať na vyššie uvedenom odkaze (spúšťa sa vždy mesiac pred jednotlivými podujatiami).

Bližšie informácie k podujatiu ako i časový harmonogram nájdete vo zvláštnych ustanoveniach, ktoré sú zverejnené v sekcii Enduro a relyZvláštne ustanovenia (TU).

 

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok