Skoč na obsah Skoč na menu

MM SR CC Žaškov - online prihlásenie !!!!!

MM SR CC Žaškov - online prihlásenie !!!!!

Upozorňujeme jazdcov, ktorí plánujú štartovať na úvodnom tohtoročnom podujatí disciplíny EaR SMF, na country crosse v Žaškove na povinnosť on-line prihlásenia sa prostredníctvom stránky: https://www.smf.sk/online-prihlasenie-ear/. On-line brána prihlásenia je otvorená do pondelka 13.7.2020 do 24:00 hod.  Upozorňujeme, že táto povinnosť je vzhľadom na súčasnú pandemickú situáciu povinná i pre jazdcov kat. Regionál ( viď ZU).

Po otvorení odkazu pod podujatím sa otvorí políčko pre vypísanie čísla licencie SMF, ak ju jazdec má. V tomto prípade sa automaticky natiahnú údaje o jazdcovi z nominačnej listiny EaR SMF. Jazdec si tieto údaje skontroluje a následne dole potvrdením červeného tlačidla ODOŠLE !!!!

Ak jazdec licenciu nemá, resp. má licenciu inej disciplíny SMF je potrebné kliknúť na odkaz "nemám licenciu SMF" a otvorí sa vypisovaci formulár, ktorý po vypísaný je potrebné taktiež ODOSLAŤ. 

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok