Skoč na obsah Skoč na menu

Enduro cup stred - POZOR ZMENA KALENDÁRA!!!

Enduro cup stred - POZOR ZMENA KALENDÁRA!!!

Organizátor seriálu Enduro cup stred z organizačných dôvodov  oznámil zmenu v tohtoročnom kalendári podujatí seriálu. Miesto podujatia v Brezne, ktoré sa malo uskutočniť 3.10.2020 sa pôjde štvrté podujatie seriálu v sobotu 26.9.2020 v Lovčici.
Podujatie sa pôjde tak, ako úvodné podujatie ročníka 2020 bez šampionátu Quadov, t. j. seriál quadov bude mať bohužiaľ o jedno podujatie v sezóne 2020 menej.

V dnešnej veľmi komplikovanej, ochorením Covid-19, ovplyvnenej sezóne, sa všetci snažíme zachrániť čo najviac podujatí, avšak nie vždy sa podarí za zrušené podujatia nájsť náhradu a preto pevne verím, že všetci pochopia túto situáciu. Nariadenia spojené s prebiehajúcou pandémiou sa zo dňa na deň menia a naozaj nie je jednoduché zabezpečiť všetko tak, aby sme vyhoveli všetkých. 

Ďakujeme za pochopenie.

Zvláštne ustanovenia na druhé tohtoročné podujatie seriálu Enduro cup stred v Lovčici sú zverejnené na stránke https://www.smf.sk/materials/smf/zu_endurostred_lovcica_26092020.pdf 

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok