Skoč na obsah Skoč na menu
Nové opatrenia ÚVZ - opatrenie hranice

Nové opatrenia ÚVZ - opatrenie hranice

Vo štvrtok dopoludnia zverejnil Úrad verejného zdravotníctva SR nové opatrenia pre systém prechodu hraníc v súvislosti so zaradením ČR do tzv. červenej zóny. Materiál o.i. pojednáva o podmienkach vstupu na územie SR z krajín EU a z krajín mimo EU, kedy je povinná karanténa v dĺžke minim. 5 dní. Pre nás sú však dôležitejšie nariadenia v súvislosti s účasťou našich jazdcov na podujatiach v ČR, resp. českých jazdcov na podujatiach u nás.

»»
ME Mini Road Racing v talianskej Adrii aj so slovenskou účasťou

ME Mini Road Racing v talianskej Adrii aj so slovenskou účasťou

V dňoch 18.-20.9.2020 sa v Taliansku na okruhu Adria International Raceway uskutočnia juniorské Majstrovstvá Európy Mini Road Racing, kde sa predstavia mladí, talentovaní jazdci rýchlostných motocyklov. Na šampionáte bude Slovensko reprezentovať trojica mladých jazdcov – Lukáš Végh, Lacko Veverka a Mário Zajac.

»»
Podujatie Alpe Adria v Cremone je zrušené!

Podujatie Alpe Adria v Cremone je zrušené!

Sekretariát Motocyklovej únie Alpe Adria (AAMU) informuje, že plánované záverečné podujatie seriálu AA cestných pretekov motocyklov (AAIMC) v talianskej Cremone sa neuskutoční, nakoľko práce na rekonštrukcii dráhy na okruhu Adria nebudú dokončené v stanovených termínoch. V najbližších desiatich dňoch by mala AAMU zverejniť nový termín a miesto konania októbrového podujatie, ktoré by bolo posledným pretekom sezóny AAIMC 2020

»»
DUCATI 2DAYS 2020

DUCATI 2DAYS 2020

Prevezte sa na motorkách Ducati! Pozývame Vás na DUCATI 2DAYS, kde si počas dvoch dní v Slovakia Ringu budete môcť otestovať jazdu nielen na motorkách Ducati. Máte možnosť zúčastniť sa skupinovej, individuálnej motoškoly alebo celodenných jázd. Čaká Vás skvelý zážitok v podobe pretekov RACE a DUCATI SLOVAKIA CUP, okruh SAFETY CAROM s prehliadkou trate aj OPEN FAMILY RACE. Dôležité info pre účastníkov Ducati Slovakia Cupu: Preteky sa konajú počas druhého dňa, teda 24.9.2020.

»»

Video: Medzinárodné motocyklové preteky Letisko Trenčín 2020

Správa o medzinárodných motocyklových pretekoch v Trenčíne od Autoklubu ČR

Správa o medzinárodných motocyklových pretekoch v Trenčíne od Autoklubu ČR

První letošní závody Mezinárodního mistrovství a Přeboru České republiky SZM na přírodních okruzích se o uplynulém víkendu odjely na letišti v Trenčíně, kde se jelo ve spolupráci se Slovenskou motocyklovou federací.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok