Skoč na obsah Skoč na menu

Tradičné “Posledné tankovanie” bude 17. októbra

Tradičné “Posledné tankovanie” bude 17. októbra

Opäť sa nám pre nepriazeň počasia končí motorkárska sezóna. Ako každý rok sa po lete trocha ochladí a všetky majstráky ukončia svoje naplánované podujatia.

My sa však nevzdávame našej myšlienky a preto aj túto sezónu “MOTOSPORT AGENCY ” a “JUNIOR MOTO AKADEMY” končí sezónu v Dunajskej Strede svojou koncoročnou akciou už tradične zvanou “POSLEDNÉ TANKOVANIE”. Túto sezónu máme opäť termín na motokárovom okruhu v Dunajskej Strede a to v sobotu 17.10.2015.

Radi Vás pozývame na naše záverečné stretnutie tejto motosezóny. Ako býva zvykom, opäť to bude o športe, zábave a o spoločnom stretnutí ľudí žijúcich pre dve kolesá.

Program bude rovnako pestrý ako býva zvykom. Niečo pre jazdcov, niečo pre mechanikov, niečo pre manželky, ale všetko pre zábavu! O naše spoločné spomienky na sezónu sa môžeme spoločne podeliť pri chutnom guláši, kapustnici, hot dogu pre deti a aj pri množstve teplých a studených nápojoch, o ktoré sa samozrejme postaráme. Ak sa Vám naša myšlienka páči a máte záujem sa zúčastniť “PROSÍM” kontaktujte ma sms 0905278993 alebo e-mail pagy515@centrum.sk. Všetky vaše otázky a podnety rád zodpoviem.

Program bude pestrý a zábavný pre všetky vekové kategórie. Príchod do Dunajskej bude v sobotu od 8:30 hod odchjod v nedeľu do 12:00 hod.

Čakám na Vaše prihlášky, aby sa akcia mohla uskutočniť!

S pozdravom Peter PAGY Janega

pt1.png

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok