Skoč na obsah Skoč na menu

Poďakovanie jazdcom Fun Cupu a pozvánka

Poďakovanie jazdcom Fun Cupu a pozvánka

Agenúra Slovakia Rcing Vám ďakuje za Vašu účasť na prvom tohtoročnom Fun Cupe. Užili si ho spoločne s Vami. Ani tentoraz nesklamalo počasie, bolo síce veterno, ale sucho a aj slnečno a bez dažďa a keďže mnohí sa zľakli práve nepriaznivej predpovede, tak pri nižšej účasti sme si užili vozenia doslova vyše hlavy, keďže sa jazdilo v dvoch skupinách. Nechýbali preteky, vyhodnotenie piatich najúspešnejších jazdcov v triede, občerstvenie a podobne. O tom, že počasie bolo na našej strane svedčí aj skutočnosť, že prvé kvapky dažďa na okruh dopadli až po skončení podujatia.

Zároveň Vás pozývame ako divákov na prvé tohtoročné podujatie seriálu Alpe Adria Road Racing Championship, ktoré sa uskutoční už 14.-15. mája na Slovakia Ringu. Špičkoví profesionálni pretekári z viac ako 15 krajín Európy sú zárukou toho, že na dráhe uvidíte skvelé súboje, pričom na mieste môžete v silnej konkurencii povzbudiť aj našich pretekárov, Vašich kamarátov a kolegov, a zároveň sa tak správne namotivovať pre vlastné jazdenie na pretekárskom okruhu. Viac informácií o podujatí sa dozviete na tomto odkaze: http://www.slovakiaracing.sk/sk/divaci/.
 
Tešíme sa na stretnutie s Vami!
 

 
Slovakia Racing Team

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok