Skoč na obsah Skoč na menu

Fun Cup: Predĺžené termíny zvýhodneného predpredaja na všetky Fun cupy!

Fun Cup: Predĺžené termíny zvýhodneného predpredaja na všetky Fun cupy!

Agentúra Slovakia Racing si uvedomuj, že počasie je pre Vašu účasť na Fun Cupe doslova strašiakom a preto sa Vám nechce riskovať platbu ani vo zvýhodnenom predpredaji, ktorý bol doteraz dva týždne pred podujatím. Práve pre túto skutočnosť s počasím Vám vychádzajú v ústrety a pre všetky ostatné Fun Cupy menia uzávierky zvýhodneného predpredaja z dvoch týždňov na jeden týždeň! Robia to preto, aby ste mali väčšiu istotu, že si užijete to, za čo si zaplatíte.
To sa týka už aj najbližšieho Fun Cupu, ktorý sa na Slovakia Ringu uskutoční už 23. a 24. mája a bude zároveň prvým dvojdňovým v tejto sezóne, tak ako ste na to zvyknutí aj z vlaňajšej sezóny.

Nezabudnite, že dvojdňový Fun Cup nám dáva väčšiu možnosť užiť si spolu nielen skvelé dva dni s motorkou na trati, ale aj v prvý večer sa zabaviť s kamarátmi na FUN CUP PÁRTY, akú poznáte už z predchádzajúcej sezóny. Tam nebude chýbať občerstvenie, dídžej a krásne dievčatá, takže potešíte aj svoje zmysly chuťové, sluchové, aj zrakové...
Nezabudnite preto už teraz využiť zvýhodnený predpredaj, ktorý teda potrvá do 16. mája a môžete si ho naplánovať aj podľa predbežnej predpovedi počasia.
 
ZADELENIE DO SKUPÍN
Súčasťou podujatia Fun Cup sú vždy tréningy, kvalifikácie a preteky, na ktorých budú jazdci zadelení do nasledovných skupín:
A – 1000 – Rýchli
B – 600 – Rýchli
C – Open – Pokročilí
D – Open – Začiatočníci
Do skupín sú jazdci rozdelení na základe skúseností a rýchlosti, takže v každej skupine sa nachádzajú rovnocenní jazdci. Skupina A-B je určená pre rýchlych jazdcov so skúsenosťami na okruhu. V ďalších skupinách sú jazdci s menšími skúsenosťami a pomalším časom alebo jazdia na okruhu prvýkrát. V prípade zrýchlenia sa jazdec automaticky preraďuje do rýchlejšej skupiny.
 
REGISTRÁCIA – ZVÝHODNENÝ PREDPREDAJ DO 16. MÁJA
Zvýhodnený predpredaj na prvé podujatie Fun Cup potrvá do 16. mája do polnoci, čo je 7 dní pred začiatkom podujatia. Najneskôr v tomto termíne musí byť úhrada pripísaná na našom účte. Po tomto termíne platí štandardná cena.
Upozornenie: Po registrácii Vám príde automaticky vygenerovaný e-mail s informáciami k úhrade (suma, variabilný symbol a do poznámky uveďte svoje celé meno) a v prílohe Vaša prihláška vo formáte pdf. Prihlášku je potrebné vytlačiť a podpísanú priniesť na podujatie, inak ju budete musieť na mieste vypisovať znova.
Cena za 2-dňový Fun Cup: Predpredaj 190,-€ / Štandardná cena 220,-€
Cena za 1 deň Fun Cupu: Predpredaj 110,-€ / Štandardná cena 140,-€
Na podujatí máte možnosť prenájmu boxu za 120,-€ / 1 deň.
Registrovať sa môžete na tomto odkaze: http://www.slovakiaracing.sk/sk/fun-cup/
Ako je u nás zvykom, v cene štartovného je transpondér, občerstvenie, ceny pre víťazov a hostesky.
 
ČASOVÝ HARMONOGRAM
Vzorový časový harmonogram stiahnete tu:
1. deň: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/04/CASAK_FUN_CUP_2016_1.den_.pdf
2. deň: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/04/CASAK_FUN_CUP_2016_2.den_.pdf
 
ODMEŇOVANIE NAJÚSPESNEJŠÍCH
Tento rok sme pripravili novinku, najúspešnejší jazdci jednotlivých skupín (A, B, C, a D) nebudú na dvojdňových podujatiach oceňovaní za oba dni spolu ako tomu bolo doteraz, ale za každý deň zvlášť, to znamená, že prvých päť pretekárov v cieli budeme odmeňovať aj po pretekoch v prvý deň a aj po pretekoch v druhý deň.
Ceny dostanú prví piati jazdci v cieli všetkých skupín:
1.-3. miesto: pohár, voucher s 10,-€ zľavou na štartovné pre ďalší Fun Cup a vecná cena
4. a 5. miesto: vecná cena (prekvapenie)
Samozrejme, rovnako ako vlani, aj na konci tejto sezóny prebehne žrebovanie o hodnotné vecné ceny na základe účasti jazdcov. O týchto cenách, ktoré pripravujeme s našimi partnermi, Vás budeme informovať neskôr.
Pripomíname Vám, že podľa dosiahnutých časov v tréningoch budú pohármi po každom dni odmeňovaní aj prví traja jazdci kategórií Naked Bike a rovnako kategórie zástupkýň nežného pohlavia.
 
SLOVAKIA RACING AKADÉMIA S LUKÁŠOM PEŠKOM, JAKUBOM SMRŽOM A JAROSLAVOM ČERNÝM
Akadémiu pre Vás pripravuje agentúra Slovakia Racing v rámci podujatí Fun Cup už tretí rok s mottom „Zrýchliť, ale zrýchliť bezpečne“.
Podrobné informácie o akadémii Vám prinesieme v najbližších dňoch.
 
NEZABUDNITE NA VYHLÁSENIE ÚČASTNÍKA
Prosíme, nezabudnite si na Fun Cup priniesť vytlačené a podpísané vyhlásenie účastníka, ktoré je potrebné odovzdať pri registrácii na mieste. Vyhlásenie stiahnete tu: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/04/2016-vyhlasenie-ucastnika-1.pdf
 
KONTAKT
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese spirkova@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 917 287 434.
Naša webstránka: www.slovakiaracing.sk
Sledujte nás aj na facebooku: https://www.facebook.com/SlovakiaRacing
 

 
Slovakia Racing Team
 

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok