Skoč na obsah Skoč na menu

Prvý dvojdňový Fun Cup bol plný jazdenia a zábavy

Prvý dvojdňový Fun Cup bol plný jazdenia a zábavy

Druhé tohtoročné podujatie Fun Cup, ktoré pre motorkárov už šiesty rok organizuje agentúra Slovakia Racing, bolo zároveň prvým dvojdňovým v tejto sezóne, a tak jazdcom prinieslo možnosť stráviť viac času na pretekárskej dráhe a v prvý večer si užiť aj skvelú Fun Cup párty.

Práve na Fun Cup párty si motorkári vychutnávali nielen pečené prasiatka, ktoré bolo aj čím zapíjať, ale vďaka prítomným krásnym dievčatám mohli potešiť aj svoj zrakový vnem. Mali sa aj o čom rozprávať, mimoriadnym zážitkom totiž bolo absolvovať spomenutú Slovakia Racing akadémiu, kde sa im ako inštruktori venovali dvojnásobný víťaz pretekov Majstrovstiev sveta, Čech Lukáš Pešek, spolu so slovenskou pretekárskou jednotkou, Jaroslavom Černým, pričom obaja jazdci práve na Slovakia Ringu len pred niekoľkými dňami suverénne zvíťazili vo svojich triedach v úvodnom podujatí šampionátu Alpe Adria.

Počas prvého dňa 130 motorkárov využilo pekné slnečné počasie plné tréningov a pretekov pre všetky skupiny, teda od A po D, pričom ocenené boli tradične aj najrýchlejšie dievčatá. Na druhý deň ráno  však na jazdcov čakal dážď, ktorý mnohých odradil a odcestovali domov. Správne sa však rozhodli tí, ktorí sa rozhodli zostať a práve tí si poobede užili mnoho jazdenia s pretekmi a na záver aj Open Pit Lane.

Ďalší dvojdňový Fun Cup čaká na motorkárov už 8. a 9. júna, kedy opäť nebude chýbať ani Fun Cup párty a Slovakia Racing akadémia, pričom až do 1. júna je možnosť registrovať sa vo zvýhodnenom predpredaji. Všetky najdôležitejšie informácie o podujatí nájdete na tomto odkaze: http://www.slovakiaracing.sk/sk/blizi-sa-uzavierka-zvyhodneneho-predpredaja-na-junovy-fun-cup/

 

Team Slovakia Racing

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok