Skoč na obsah Skoč na menu

Alpe Adria RR Championship a IMRC Cup: organizačné pokyny k podujatiu na Pannoniaringu

Alpe Adria RR Championship a IMRC Cup: organizačné pokyny k podujatiu na Pannoniaringu

Prinášame vám organizačné pokyny k druhému podujatiu Alpe Adria RR Championship a IMRC Cup na Pannoniaringu.

VSTUP DO PADDOCKU

Vstup do paddocku je možný vo štvrtok 2. júna od 19:30 hod do polnoci a v piatok od 7:00 hod. Upozorňujeme Vás, že z priestorových dôvodov nebude možné parkovanie osobných áut v paddocku!

Prosíme vás, aby ste neparkovali v priestoroch za boxami, ktoré nemáte prenajaté. V Paddocku budú prítomní naši koordinátori, ktorí Vás budú usmerňovať, podľa toho, kto má kde prenajatý box. Dodržovať ich pokyny je Vašou povinnosťou.

ADMNISTRATÍVNA PREBIERKA

Administratívna prebierka bude prebiehať v Race Office (riadiaca veža na prízemí – mapka paddocku: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/05/pannonia-plan.jpg).

Na administratívne preberanie si každý pretekár prinesie podpísanú prihlášku, ktorá mu prišla e-mailom po online registrácii, licenciu a potvrdenie o zaplatení.

Pri administratívnej prebierke pretekár dostane pásku na ruku (bude sa kontrolovať pri Exite na trať), časový harmonogram, pokyny agentúry a noví jazdci 4 ks visačiek na celú sezónu pre členov svojho tímu (bez nich sa nedostanú na pit lane ani na dráhu, v prípade straty bude vystavená nová za poplatok 20,-€)

Časy administratívnej prebierky:

– štvrtok 20:00-23:00

– piatok 07:00-19:00

TECHNICKÁ KONTROLA

Technická kontrola bude prebiehať pri riadiacej veži, kde bude aj Parc Fermé (mapka paddocku: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/05/pannonia-plan.jpg)

Časy technickej kontroly

– štvrtok 20:00-23:00

– piatok 07:00-19:00

– sobota 07:00 – 15:00

POVINNÝ BRÍFING PRE NOVÝCH PRETEKÁROV

Riders brífing je povinný len pre pretekárov, ktorí neštartovali na prvom podujatí na Slovakia Ringu. a uskutoční sa v piatok o 18:30 hod v priestore označenom na priloženej mapke: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/05/pannonia-plan.jpg

LICENCIE PRE IMRC CUP

Pre účasť v seriáli IMRC Cup akceptujeme licencie všetkých krajín EU, ktorých federácie sú registrované u FIM Europe. Je potrebné byť držiteľom medzinárodnej licencie typu „A“, alebo národnej licencie typu „B“ (v tomto prípade je potrebné štartovacie povolenie do zahraničia).

ČASOVÝ HARMONOGRAM

Časový harmonogram: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/05/TT-AA02IMRC-PANNONIARING-2016-V1.xlsx

PRAVIDLÁ A POKYNY AGENTÚRY

Zároveň Vás prosíme o prečítanie si Pravidiel a pokynov agentúry Slovakia Racing, ktorých dodržiavaním sami prispejete k pohodlnejšiemu priebehu podujatia. Pravidlá a pokyny nájdete tu: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/04/pravidla-a-pokyny-Alpe-SK.pdf

KONTAKT

E-mai: info@slovakiaracing.sk

Telefónne číslo: +421 918 736 557

Webstránka: www.slovakiaracing.sk

Facebooku: https://www.facebook.com/SlovakiaRacing

 

Zdroj: http://www.slovakiaracing.sk/sk/alpe-adria-rr-championship-a-imrc-cup-organizacne-pokyny-k-podujatiu-na-pannoniaringu/


 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok