Skoč na obsah Skoč na menu

Alpe Adria Road Race Journal štartuje v televíziách

Alpe Adria Road Race Journal štartuje v televíziách

V súčasnosti bola spustená na začiatku sezóny sľubovaná medializácia šampionátu Alpe Adria na televíznych športových kanáloch reláciou Alpe Adria Road Race Journal, ktorou sa šampionát dostane do ešte väčšieho povedomia v širšej časti Európy. V tomto čase relácia odštartovala vysielanie v krajinách Česko a Slovensko na kanáloch DIGI Sport a Nova Sport a čoskoro k nim budú pribúdať ďalšie krajiny a TV kanály, o čom Vás budeme taktiež informovať.

Týmto žurnálom vchádza šampionát Alpe Adria do novej éry svojej medializácie, ktorá doteraz v jeho histórii nemá obdoby. Práve tato medializácia, ktorú sme pre Vás ako promotér seriálu pripravili, Vám otvára novú cestu pri oslovovaní sponzorov a partnerov pre spoluprácu s Vami ako jazdcom či Vašim tímom. Sme presvedčení, že šampionát, ktorý bude prezentovaný týmto spôsobom, bude zaujímavým aj pre širšie okolie nielen čo sa týka divákov, ale práve aj nádejných partnerov, ktorí sa tak budú môcť prezentovať v oveľa väčšej miere a na oveľa vyššej úrovni, ako tomu bolo doteraz.
Žurnál budete môcť využiť naplno pre svoju prezentáciu aj prostredníctvom internetu, pretože hneď po odvysielaní na televíznych kanáloch bude každý diel žurnálu zverejnený a zdieľaný na internete, odkiaľ ho môžete zdieľať a sťahovať aj Vy a pomôcť tak zviditeľniť nielen seba, ale práve aj samotný šampionát Alpe Adria ďalším fanúšikom či Vašim partnerom.


Rozpis doteraz potvrdených odvysielaní si môžete prezrieť na nasledujúcom odkaze: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/07/tv-broadcast-schedule.pdf

 
Slovakia Racing Team

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok