Skoč na obsah Skoč na menu

Na augustovom Fun Cupe opäť aj Slovakia Racing Akadémia a Fun Cup párty so žrebovaním

Na augustovom Fun Cupe opäť aj Slovakia Racing Akadémia a Fun Cup párty so žrebovaním

Pozývame vás na piaty a zároveň predposledný tohtoročný Fun Cup, ktorý sa uskutoční už 1. a 2. augusta na Slovakia Ringu. Dva dni plné jazdenia a večerná Fun Cup párty s losovaním o skvelé ceny! Jeden vyžrebovaný si zajazdí na ďalšom podujatí Fun Cup jeden deň zadarmo, druhý vyžrebovaný absolvuje na ďalšom Fun Cupe zadarmo jeden deň Slovakia Racing Akadémie!

Zaujímavé ceny čakajú aj na najúspešnejších jazdcov každej skupiny (A-D), prví piati v cieli dostanú vecnú cenu, pričom prví traja získajú zľavu 10€ na štartovnom na ďalšie podujatie. A čo ešte na Vás na Fun Cupe čaká? Krásne dievčatá, skvelé jedlo, výborná hudba a tentoraz opäť aj Slovakia Racing akadémia s inštruktorom Jaroslavom Černým. To všetko môžete zažiť, pokiaľ využijete možnosť stráviť s nami prvé dva augustové dni. Nezabudnite, že pokiaľ sa prihlásite a zaplatíte v predpredaji, tak vás Fun Cup vyjde lacnejšie o 30 €! Uzávierka zvýhodneného predpredaja je 7 dní pred podujatím, teda 25. júla o polnoci.
 
KTO SA ZVEZIE JEDEN DEŇ NA FUN CUPE ZDARMA A KTO SI UŽIJE ZDARMA JEDEN DEŇ AKADÉMIE?
Už na minulých podujatiach sme v rámci Fun Cup párty žrebovali výhercov, ktorí si na augustovom Fun Cupe zajazdia jeden deň zadarmo. Sú nimi Grzegorz Chrobak a Kacper Kempa.
Okrem toho sme vyžrebovali aj jazdcov, ktorí absolvujú jeden deň Slovakia Racing akadémie zadarmo. Sú nimi Pavol Basár, Andrej Polaček a Jozef Corba.
 
ZADELENIE DO SKUPÍN
Súčasťou podujatia Fun Cup sú vždy tréningy, kvalifikácie a preteky, na ktorých budú jazdci zadelení do nasledovných skupín:
A – 1000 – Rýchli
B – 600 – Rýchli
C – Open – Pokročilí
D – Open – Začiatočníci
Do skupín sú jazdci rozdelení na základe skúseností a rýchlosti, takže v každej skupine sa nachádzajú rovnocenní jazdci. Skupina A-B je určená pre rýchlych jazdcov so skúsenosťami na okruhu. V ďalších skupinách sú jazdci s menšími skúsenosťami a pomalším časom alebo jazdia na okruhu prvýkrát. V prípade zrýchlenia sa jazdec automaticky preraďuje do rýchlejšej skupiny.
 
REGISTRÁCIA – ZVÝHODNENÝ PREDPREDAJ DO 25. JÚLA
Zvýhodnený predpredaj na prvé podujatie Fun Cup potrvá do 25. júla do polnoci, čo je 7 dní pred začiatkom podujatia. Najneskôr v tomto termíne musí byť úhrada pripísaná na účte Slovakia Racing-u. Po tomto termíne platí štandardná cena.
Upozornenie: Po registrácii Vám príde automaticky vygenerovaný e-mail s informáciami k úhrade (suma, variabilný symbol a do poznámky uveďte svoje celé meno) a v prílohe Vaša prihláška vo formáte pdf. Prihlášku je potrebné vytlačiť a podpísanú priniesť na podujatie, inak ju budete musieť na mieste vypisovať znova.
Cena za 2-dňový Fun Cup: Predpredaj 190,-€ / Štandardná cena 220,-€
Cena za 1 deň Fun Cupu: Predpredaj 110,-€ / Štandardná cena 140,-€
Na podujatí máte možnosť prenájmu boxu za 120,-€ / 1 deň.
Registrovať sa môžete na tomto odkaze: http://www.slovakiaracing.sk/sk/fun-cup/
Ako je u nás zvykom, v cene štartovného je transpondér, občerstvenie, ceny pre víťazov a hostesky.
 
ČASOVÝ HARMONOGRAM
Vzorový časový harmonogram stiahnete tu:
1. deň: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/07/CASAK-FUN-CUP-2016-1den.docx
2. deň: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/07/CASAK-FUN-CUP-2016-2den.docx
 
ODMEŇOVANIE NAJÚSPESNEJŠÍCH
Zverejňujeme odkaz na prehľad odmien a výherných cien, ktorý sa Vám zobrazí po kliknutí sem: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/05/odmeny-a-zrebovanie-2016.pdf
 
SLOVAKIA RACING AKADÉMIA
Akadémiu pre Vás pripravuje agentúra Slovakia Racing v rámci podujatí Fun Cup už tretí rok s mottom „Zrýchliť, ale zrýchliť bezpečne“. Tentoraz sa o Vás bude ako inštruktor starať naša motocyklová jednotka Jaroslav Černý. V prihlasovacom formulári na konkrétny Fun Cup zaškrtnite políčko, na ktorý deň (či oba dni) sa hlásite. Vzápätí sa Vám ponúkne možnosť vybrať si deň (či oba dni) pre akadémiu. Cena akadémie sa Vám priráta do výslednej sumy v automaticky vygenerovaných údajoch pre platbu.
 
NEZABUDNITE NA VYHLÁSENIE ÚČASTNÍKA
Prosíme, nezabudnite si na Fun Cup priniesť vytlačené a podpísané vyhlásenie účastníka, ktoré je potrebné odovzdať pri registrácii na mieste. Vyhlásenie stiahnete tu: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/04/2016-vyhlasenie-ucastnika-1.pdf
 
PRAVIDLÁ A POKYNY AGENTÚRY
Zároveň Vás prosíme o prečítanie si Pravidiel a pokynov agentúry Slovakia Racing, ktorých dodržiavaním sami prispejete k pohodlnejšiemu priebehu podujatia. Pravidlá a pokyny nájdete tu: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/04/pravidla-a-pokyny-FunCup-SK-1.pdf
 
KONTAKT
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte: spirkova@slovakiaracing.sk, +421 917 287 434.
Webstránka: www.slovakiaracing.sk
Facebook: https://www.facebook.com/SlovakiaRacing

 
Slovakia Racing Team

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok