Skoč na obsah Skoč na menu

Druhý letný Fun Cup vydarený na dráhe aj v paddocku

Druhý letný Fun Cup vydarený na dráhe aj v paddocku

Viac ako stovka motorkárov si užila predposledný tohtoročný dvojdňový Fun Cup, ktorý na Slovakia Ringu pre profesionálnych aj amatérskych jazdcov pripravila agentúra Slovakia Racing. Nielen výborné počasie a množstvo jazdenia, ale aj bohatý sprievodný program boli zárukou, že každý mohol z Fun Cupu odchádzať spokojný. A to nás navyše v septembri čaká posledný tohtoročný Fun Cup so žrebovaním o skvelé ceny!

Aj tentoraz organizátori oceňovali po oba dni nielen najlepších jazdcov skupín A-D, ale aj najúspešnejšie dievčatá a motorkárov kategórie Naked Bike. K zdarnému priebehu podujatia prispela aj skutočnosť, že počas tréningov aj pretekov neprišlo k žiadnej vážnej nehode a už počas prvého večera si mohli motorkári užiť skvelý guláš, výbornú hudbu, pokukovať po krásnych dievčatách a baviť sa spolu s kamarátmi, rovnako nakazenými pozitívnym vzťahom k vôni spáleného benzínu. Okrem toho organizátori z účastníkov vyžrebovali jedného, ktorý si počas posledného, septembrového Fun Cupu, užije jeden deň jazdenia zadarmo a takisto druhého, ktorý si pre zmenu v septembri zajazdí jeden deň zdarma v Slovakia Racing akadémii.

Slovakia Racing akadémia nechýbala ani na tomto Fun Cupe, pričom o záujemcov ako inštruktor poslúžila slovenská motocyklová jednotka Jaroslav Černý. O motorkárov sa však starala aj ďalšia slovenská motocyklová hviezda, hoci rokov minulých. Ako profesionálny fotograf bol totiž na mieste prítomný bývalý pretekár Vladimír Karban, mimochodom jediný slovenský jazdec histórie, ktorý vlastní body zo svetového šampionátu Superbikov!

Predposledný Fun Cup je teda za nami, no už dnes sa môžeme spolu tešiť na ten posledný, ktorý sa uskutoční 5. a 6. septembra. O jeho detailoch budú organizátori informovať už o niekoľko dní.

Tlačová správa Slovakia Racing

 

fun_cup_1.jpgfun_cup_2.jpgfun_cup_3.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok