Skoč na obsah Skoč na menu

Záverečný Fun Cup bude aj s 3-hodinovkou Fun Endurance!

Záverečný Fun Cup bude aj s 3-hodinovkou Fun Endurance!

Posledný tohtoročný Fun Cup, ktorý sa uskutoční 5. a 6. septembra na Slovakia Ringu, bude oproti tým doterajším celkom špeciálny. Na druhý deň sú totiž pre Vás pripravené 3-hodinové vytrvalostné preteky Fun Endurance!

Okrem toho na našich verných jazdcov čakajú skvelé ceny, ktoré odovzdáme v rámci Fun Cup párty počas prvého večera. Tento Fun Cup môžu navyše ako tréning pred septembrovými rozhodujúcimi pretekmi šampionátu Alpe Adria a IMRC Cupu využiť aj jazdci práve týchto seriálov.
Nezabudnite, že pokiaľ sa prihlásite a zaplatíte v predpredaji, tak vás toto podujatie Fun Cupu vyjde lacnejšie o 30 €! Uzávierka zvýhodneného predpredaja je 7 dní pred podujatím, teda 29. augusta o polnoci.
 
3-HODINOVÝ FUN ENDURANCE V RÁMCI ŠTARTOVNÉHO FUN CUPU
Preteky Fun Endurance sú určené pre 2-3-členné tímy a uskutočnia sa v rámci druhého dňa Fun Cupu, pričom sa do pretekov Endurance neplatí zvlášť štartovné. Preteky sú určené pre všetkých motorkárov, či už sú držiteľmi športovej licencie alebo nie a zúčastnia sa podujatia Fun Cup, či už po oba dni (5. a 6. septembra), alebo len druhého dňa (6. septembra). Vyhodnotené budú najúspešnejšie tímy v rámci tried -600 a +600, pričom nezabudneme ani na dievčenské tímy (Woman) a tímy tvorené z motocyklov kategórie Naked. Najdôležitejšie informácie k pretekom Fun Endurance Vám prinesieme v krátkom čase.
 
CENY PRE NAJVERNEJŠÍCH „FUNCUPISTOV“: TELEVÍZORY A TABLETY!
Motorkári, ktorí s nami absolvovali všetky dni tohtoročného Fun Cupu budú na večernej Fun Cup párty ocenení LCD LED televízormi, tí, ktorí absolvovali minimálne osem dní na tohtoročných Fun Cupoch dostanú tablety. Samozrejme, do počtu dní bude zarátaná aj Vaša účasť na poslednom Fun Cupe. Pokiaľ si nepamätáte koľko dní Fun Cupov ste tento rok absolvovali, na nasledujúcom linku stiahnete tabuľku, kde sa presne dozviete ako na tom v počte dní ste: https://docs.google.com/spreadsheets/d/11C3Dw1_6b2VvOZXy6SgyhGvGo2AgdbncsZSerW1Boh0/edit#gid=0
 
A čo ešte na Vás na Fun Cupe čaká? Krásne dievčatá, skvelé jedlo, výborná hudba a tentoraz opäť aj Slovakia Racing akadémia s inštruktorom Jaroslavom Černým, našou súčasnou motocyklovou jednotkou. Pozor, na tomto Fun Cupe sa akadémia uskutoční len počas prvého dňa!
 
IDEÁLNY TRÉNING PRED ALPE ADRIOU A IMRC CUPOM!
Keďže v septembri na Slovakia Ringu koná aj rozhodujúce podujatie seriálov Alpe Adria Road Racing Championship a IMRC Cup, pozývame touto cestou na Fun Cup aj pretekárov páve týchto seriálov, ktorí Fun Cup môžu využiť ako ideálny tréning na tieto preteky.
 
KTO SA ZVEZIE JEDEN DEŇ NA FUN CUPE ZDARMA A KTO SI UŽIJE ZDARMA JEDEN DEŇ AKADÉMIE?
Na minulom podujatí bol v rámci Fun Cup párty žrebovali výhercu, ktorý si na poslednom Fun Cupe zajazdí jeden deň zadarmo. Je ním Kacper Kempa.
Okrem toho boli vyžrebovaný aj jazdci, ktorí absolvujú jeden deň Slovakia Racing akadémie zadarmo. Sú nimi Eva Paľovičová a Pavol Basár. Pozor, na tomto Fun Cupe sa akadémia uskutoční len počas prvého dňa!
 
UPLATNITE SI SVOJE VOUCHERY
Počas sezóny boli najúspešnejší pretekári všetkých tried oceňovaní aj vouchermi so zľavou na štartovnom pre ďalšie podujatia. Nie všetky vouchery sú však vyčerpané, preto neváhajte a využite poslednú šancu práve na poslednom tohtoročnom Fun Cupe. V tabuľke nájdete zoznam jazdcov, ktorí si vouchery ešte neuplatnili. Tabuľku stiahnete tu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1E7vEkKEl5kn8E1lXAXighKIwb6Rz3fFggKS5kcvTr_Q/edit#gid=0
 
ZADELENIE DO SKUPÍN
Súčasťou podujatia Fun Cup sú vždy tréningy, kvalifikácie a preteky, na ktorých budú jazdci zadelení do nasledovných skupín:
A – 1000 – Rýchli
B – 600 – Rýchli
C – Open – Pokročilí
D – Open – Začiatočníci
Do skupín sú jazdci rozdelení na základe skúseností a rýchlosti, takže v každej skupine sa nachádzajú rovnocenní jazdci. Skupina A-B je určená pre rýchlych jazdcov so skúsenosťami na okruhu. V ďalších skupinách sú jazdci s menšími skúsenosťami a pomalším časom alebo jazdia na okruhu prvýkrát. V prípade zrýchlenia sa jazdec automaticky preraďuje do rýchlejšej skupiny.
 
REGISTRÁCIA – ZVÝHODNENÝ PREDPREDAJ DO 29. AUGUSTA
Zvýhodnený predpredaj na Fun Cup potrvá do 29. augusta do polnoci, čo je 7 dní pred začiatkom podujatia. Najneskôr v tomto termíne musí byť úhrada pripísaná na účte Slovakia Racing-u. Po tomto termíne platí štandardná cena.
Upozornenie: Po registrácii Vám príde automaticky vygenerovaný e-mail s informáciami k úhrade (suma, variabilný symbol a do poznámky uveďte svoje celé meno) a v prílohe Vaša prihláška vo formáte pdf. Prihlášku je potrebné vytlačiť a podpísanú priniesť na podujatie, inak ju budete musieť na mieste vypisovať znova.
Cena za 2-dňový Fun Cup: Predpredaj 190,-€ / Štandardná cena 220,-€
Cena za 1 deň Fun Cupu: Predpredaj 110,-€ / Štandardná cena 140,-€
Na podujatí máte možnosť prenájmu boxu za 120,-€ / 1 deň.
Registrovať sa môžete na tomto odkaze: http://www.slovakiaracing.sk/sk/fun-cup/
Ako je u nás zvykom, v cene štartovného je transpondér, občerstvenie, ceny pre víťazov a hostesky.
 
ČASOVÝ HARMONOGRAM
Vzorový časový harmonogram stiahnete tu:
1. deň: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/07/CASAK-FUN-CUP-2016-1den.docx
2. deň - predbežný časový harmonogram: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/08/Endurance-casovy-harmonogram.docx
 
SLOVAKIA RACING AKADÉMIA
Akadémiu pre Vás pripravuje agentúra v rámci podujatí Fun Cup už tretí rok s mottom „Zrýchliť, ale zrýchliť bezpečne“. V prihlasovacom formulári na konkrétny Fun Cup zaškrtnite políčko, na ktorý deň sa hlásite, pričom na poslednom podujatí sa akadémia uskutoční už len počas prvého dňa. Vzápätí sa Vám ponúkne možnosť vybrať si deň pre akadémiu. Cena akadémie sa Vám priráta do výslednej sumy v automaticky vygenerovaných údajoch pre platbu.
 
PROFESIONÁLNE FOTOGRAFIE
Priamo na podujatí, alebo neskôr, či dokonca ešte vopred si môžete objednať mimoriadne kvalitné profesionálne fotografie Vladimíra Karbana (vladokarban@gmail.com), ktorý je fotografom seriálu MotoGP.
 
NEZABUDNITE NA VYHLÁSENIE ÚČASTNÍKA
Prosíme, nezabudnite si na Fun Cup priniesť vytlačené a podpísané vyhlásenie účastníka, ktoré je potrebné odovzdať pri registrácii na mieste. Vyhlásenie stiahnete tu: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/04/2016-vyhlasenie-ucastnika-1.pdf
 
PRAVIDLÁ A POKYNY AGENTÚRY
Zároveň Vás prosíme o prečítanie si Pravidiel a pokynov agentúry Slovakia Racing, ktorých dodržiavaním sami prispejete k pohodlnejšiemu priebehu podujatia. Pravidlá a pokyny nájdete tu: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/04/pravidla-a-pokyny-FunCup-SK-1.pdf
 
KONTAKT
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte: spirkova@slovakiaracing.sk, +421 917 287 434.
Naša webstránka: www.slovakiaracing.sk
Sledujte nás aj na facebooku: https://www.facebook.com/SlovakiaRacing
 

 
Slovakia Racing Team

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok