Skoč na obsah Skoč na menu

Už v sobotu sa v Holíči koná VIII. Zámocký okruh

Už v sobotu sa v Holíči koná VIII. Zámocký okruh

VIII. Holíčsky zámocký okruh sa uskutoční 17. septembra 2016. Po ročnej prestávke tak opäť zaburácajú motocykle mestským okruhom v rámci Medzinárodných majstrovstiev Slovenska historických motocyklov a sajdkár v jazde pravidelnosti a takisto ako tradične aj Ducati Slovakia Cup, ktorý existuje vďaka Ľubošovi Gréčovi a jeho o skalným účastníkom seriálu.

Novinkou tohtoročných pretekov v Holíči bude trieda Lap of Honour – Kolo slávy, pre motocykle do roku výroby 1949, ktorou by sme chceli ukázať návštevníkom pretekov motocykle a ich krásu, ktoré si zaslúžia náš obdiv. Okrem toho sa predstavia aj kategórie Norton a Jawa Perák(ukážkové kolá pre jezdcov bez pretekárskej licencie)

Účastníkov pretekov čakajú krásne renovované priestory zámku, ktoré sme sa rozhodli využiť aj na výstavu motocyklov a takisto obrazov s motoristickou tematikou českého autora Toma Havláska z Brna, ktorý svoje umelecké diela vystavuje v Monaku a Paríži. Výstava bude otvorená už v piatok 16.9. od 12:00 hod a potrvá do soboty 17.9. d o19:00 hod.

Mesto Holíč, ako hlavný organizátor pretekov, pod záštitou primátora Zdenka Čambala, tradície dodržuje a po ukončení pretekov sa začnú Zámocké pivné slávnosti. Preteky v Holíči tak zavŕšia sezónu historických motocyklov v rámci MM SR, do ktorých sa započítavajú aj preteky v Trenčíne a v Malackách.

Zvláštne ustanovenia pre podujatie v Holíči si môžete stiahnuť kliknutím sem…

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Peter Baláž
Classic Club Hlohovec

2016_holic_poster_A4-page-001.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok