Skoč na obsah Skoč na menu

Alpe Adria RR Championship a IMRC Cup: organizačné pokyny k záverečnému podujatiu

Alpe Adria RR Championship a IMRC Cup: organizačné pokyny k záverečnému podujatiu

Prinášame vám organizačné pokyny k poslednému tohtoročnému podujatiu Alpe Adria RR Championship a IMRC Cup, ktoré sa uskutoční 23.-25. septembra na Slovakia Ringu.

KONCOROČNÉ VYHLÁSENIE NAJÚSPEŠNEJŠÍCH HNEĎ PO KAŽDÝCH PRETEKOCH!!!
Po nedeľných pretekoch každej triedy prebehne na stupňoch víťazov zároveň vyhlásenie najúspešnejších pretekárov celého serial Alpe Adria (aj hodnotenie Open, Junior, Senior a Woman). V každej triede Alpe Adrie budú na mieste ocenení prví piati pretekári celkovej klasifikácie, a takisto jazdci na 6.-10. mieste, ktorí obdržia vouchery s 10-percentnou zľavou na štartovnom pre sezónu 2017).
Ocenení budú aj jazdci IMRC Cupu (prvých desať jazdcov konečnej klasifikácie), národného hodnotenia Majstrovstiev Slovenska, Slovenského pohára a Czech Cupu.
Preto prosíme jazdcov, aby sledovali svoje umiestnenie v tabuľke celkového hodnotenia, aby mohli byť na vyhlásení prítomní.
Vyhodnotenie po všetkých pretekoch bude prebiehať na stupňoch víťazov, ktoré však tentoraz budú umiestnené v strede paddocku! Orientačný plán paddocku nájdete tu: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/09/SLOVAKIA-RING-paddock-september.pdf
Po skončení posledných pretekov pozývame účastníkov na koncoročné priateľské stretnutie s občerstvením práve v priestore pri stupňoch víťazov pri kamióne Slovakia Racing.
 
VSTUP DO PADDOCKU
Vstup do paddocku je možný vo štvrtok 22. septembra nasledovne:
- účastníci so zarezervovaným boxom musia dodržať vjazd do paddocku medzi 19:00 a 19:45 hod!
- účastníci bez zarezervovaného boxu budú mať vjazd do paddocku umožnený následne od 20:00 hod.
Vjazd do paddocku bude možný do polnoci a následne v piatok od 7:00 hod.
V Paddocku budú prítomní naši koordinátori, ktorí Vás budú usmerňovať, podľa toho, kto má kde prenajatý box. Dodržovať ich pokyny je Vašou povinnosťou.
Pokiaľ prídete v inom čase, budeme vás sústreďovať na parkovisku pred vstupom do areálu, kde však budete mať k dispozícii aj elektriku.
Zoznam obsadenosti boxov nájdete na tomto odkaze: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1edbOr4TWPIIEqGIHKARbgUvJ6O8lYcaDjQrq0BTdE38/edit#gid=1596164111
Orientačný plán paddocku nájdete tu: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/09/SLOVAKIA-RING-paddock-september.pdf
 
ADMNISTRATÍVNA PREBIERKA A TECHNICKÁ KONTROLA
- Administratívna prebierka bude prebiehať v Race Office (hlavná veža na prízemí). Na administratívne preberanie si každý pretekár prinesie podpísanú prihlášku, ktorá mu prišla e-mailom po online registrácii, licenciu a potvrdenie o zaplatení.
Pri administratívnej prebierke pretekár dostane pásku na ruku (bude sa kontrolovať pri Exite na trať), časový harmonogram, pokyny agentúry a noví jazdci aj 4 ks visačiek pre členov svojho tímu (bez nich sa nedostanú na pit lane ani na dráhu, v prípade straty bude vystavená nová za poplatok 20,-€)
Všetci členovia tímov sú povinní počas celého víkendu nosiť visačky na viditeľnom mieste! Bez visačky nebudú vpustení na pit lane, ani na trať!
Administratívna prebierka bude v čase:
- štvrtok 19:00 -22:00
- piatok 07:00 -19:00
- Technická kontrola bude prebiehať v boxe č. 0 v týchto časoch:
- štvrtok 20:00 -23:00
- piatok 07:00 -19:00
- sobota 07:00 - 15:00
 
POVINNÝ BRÍFING PRE PRETEKÁROV
Riders brífing je povinný a uskutoční sa v piatok o 18:30 hod v miestnosti VIP na 1. poschodí vedľa boxu č. 20.
 
LICENCIE PRE IMRC CUP
Pre účasť v seriáli IMRC Cup akceptujeme licencie všetkých krajín EU, ktorých federácie sú registrované u FIM Europe. Je potrebné byť držiteľom medzinárodnej licencie typu „A“, alebo národnej licencie typu „B“ (v tomto prípade je potrebné štartovacie povolenie do zahraničia).
 
VSTUP NA TRIBÚNY
Každý (pretekár či člen pretekárovho sprievodu) má vstup na divácke tribúny za 50% zľavu, t.j. 2,-€ / hl. tribúna a 1,50,-€  / ostatné tribúny. Vstupenky si môžete kúpiť v piatok počas celého dňa u promotéra v miestnosti Race Office.
 
SLUŽBY PRE VÁS
Aj tento rok sú Vám na každom podujatí seriálu Alpe Adria Road Racing Championship k dispozícii služby našich partnerských spoločností, ktorých prehľad vám prinášame.
Dodávatelia pneumatík
Partnerskí dodávatelia pneumatík sú na všetkých podujatiach s predajom a servisom.
DUNLOP (dodávateľ Maco Racing)
PIRELLI (dodávateľ IV Racing)
Pretekári, ktorí budú jazdiť na pneumatikách Dunlop a Pirelli, môžu v kvalifikácie a v pretekoch používať pneumatiky kúpené a označené len od uvedených dodávateľov, Maco Racing a IV Racing.
Cenník pneumatík DUNLOP: http://macoracing.com/wp-content/uploads/2016/05/2016_MACO-RACING-PRICE-LIST_ALPE-ADRIA.pdf
Cenník pneumatík PIRELLI: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/05/Pirelli-2016.pdf
Podvozky Öhlins
Spoločnosť ÖHLINS Halbich je rovnako na všetkých podujatiach so svojimi službami ako predaj, servis a poradenstvo ohľadom podvozkov ÖHLINS.
– servis tlmičov priamo na okruhu
– nastavenie tlmičov podľa požiadaviek jazdca
– predaj produktov Öhlins na väčšinu cestných motocyklov
– predaj pružín a dielov Öhlins
Cenník ÖHLINS: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/05/Ohlins-Halbich-2016.doc
Predaj náhradných dielov a doplnkov
Rovnako si môžete priamo na našich podujatiach zadovážiť náhradné diely a doplnky od spoločnosti HS moto racing.
Taping a masáže
Aj tento rok sa staráme aj o Vašu fyzickú stránku, a preto Vám je k dispozícii špecialista na masáž a tapovanie, bývalý skvelý pretekár Jakub Jantulík, ktorý svoje znalosti v obore masáží a tapingu preukázal už na našich predchádzajúcich podujatiach. Vybrať si budete môcť aj z masáží rôznych častí tela.
Fotografie z podujatia
Môžete si aj, či už priamo na podujatiach alebo aj cez internet (www.fotoracing.cz), zakúpiť fotografie zo všetkých podujatí, ktoré pre vás bude opäť pripravovať český fotograf Petr Štola, známy nielen z pretekov Alpe Adria, ale aj zo šampionátu IDM a World Superbike.
 
KONTAKT
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte: info@slovakiaracing.sk, +421 918 736 557.
Webstránka: www.slovakiaracing.sk
Facebook: https://www.facebook.com/SlovakiaRacing

 
Slovakia Racing Team

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok