Skoč na obsah Skoč na menu

Zasadnutie komisie AA RR - 29.10.2016 Viedeň

Zasadnutie komisie AA RR - 29.10.2016 Viedeň

V sobotu, t.j. 29.10.2016 sa vo Viedni uskutočnilo zasadnutie komisie Alpe Adria Road Racing, kde sa prerokovávali zmeny pre sezónu 2017.

Zasadnutie sa uskutočnilo za prítomnosti prezidenta FIM Európa Dr. Wolfganga Srba, prezidenta pre Alpe Adria Motorcycle Union - Luigi Favarato, ďalej členov komisie CPM a promotéra a organizátora šampionátu AA.

Komisia sa zaoberala niekoľkými bodmi, oboma športovými a technickými predpismi, ktoré boli vyvinuté a definované, predmetom diskusie i po rôznych návrhoch či zo strany promotéra alebo komisie naďalej zostáva dodávateľ pneumatík pre sezónu 2017. Bolo rozhodnuté, že odpoveď na túto tému bude definovaná v priebehu niekoľkých dní.

Predseda komisie Alpe Adria Road Racing, pán Martin Hejduk, bude informovať všetkých členov komisie, ktorí boli prítomní - Jaceka Molika pre Poľsko, Attilu Nagyho pre Maďarsko, Roberta Zikovica pre Chorvátsko, Ladislava Šnegoňa pre Slovensko, Dušanu Harvanovú pre Českú republiku a predsedu Vintage komisie Petra Baláža.

Posledným bodom rokovania bolo dátum a miesto konania ďalšieho generálneho zhromaždenia, o ktorom má byť ešte rozhodnuté a čoskoro bude oznámené príslušným federáciam.

Alpe_Adria_meeting_oktober_2016.jpg

Tlačová správa FIM Europe

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok