Skoč na obsah Skoč na menu

Yamaha Maco Racing Team sa lúčil s úspešnou sezónou

Yamaha Maco Racing Team sa lúčil s úspešnou sezónou

Motocyklový pretekársky tím Yamaha Maco Racing, pretekári, partneri a priatelia tímu sa v piatok 25. novembra stretli v príjemnom prostredí Restaurant 27 v Bratislave, aby sa rozlúčili s uplynulou pretekárskou sezónou, ktorá bola pre slovenský tím mimoriadne úspešná.

Na mieste nechýbali pretekári tímu, Marko Jerman, Gregory Junod a Anthony Dos Santos, ani ďalší hostia, tímoví partneri a priatelia zo Slovenska aj zahraničia, ktorí stáli za úspechmi tímu počas pretekárskej sezóny. Predovšetkým piate miesto v Oscherslebene a štvrté na 24-hodinových pretekoch Bol d´Or, ktoré boli zároveň prvým podujatím nového ročníka šampionátu, svedčia o tom, že tím Martina Kuzmu patrí do svetovej špičky, pričom dokáže šliapať na päty aj továrňami podporovaným tímom. Práve výborné výsledky tímu akoby vniesli skvelú atmosféru aj na piatkové stretnutie, ktoré sa nieslo v znamení výbornej nálady, družných rozhovorov, ale aj skvelých gurmánskych zážitkov. Prítomným sa prihovorili majiteľ tímu Martin „Maco“ Kuzma a manažérka tímu Denisa Grešková, ktorí predovšetkým poďakovali za podporu v predchádzajúcej sezóne.

Text a foto: Richard Karnok, moto-cup.sk

 

02.JPG03.JPG10.JPG11.JPG

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok