Skoč na obsah Skoč na menu

Agentúra Slovakia Racing opúšťa Alpe Adriu, prichádza s novým šampionátom

Agentúra Slovakia Racing opúšťa Alpe Adriu, prichádza s novým šampionátom

Agentúra Slovakia racing Vám chce oznámiť, že po troch rokoch sa rozhodli odstúpiť od organizovania šampionátu Alpe Adria, z dôvodu, že im zo strany komisie šampionátu Alpe Adria nebolo umožnené so seriálom pokračovať tak, aby priniesol Vám jazdcom ďalšie skvalitňovanie zázemia, zlepšovanie služieb, lepší marketing, vyššie odmeny a všetko to, na čom pracovali počas predošlých rokov. Do poslednej chvíle bojovali o budúcnosť seriálu a nebolo ich záujmom tento dobre zabehnutý seriál opustiť, no po generálnom zhromaždení, ktoré sa uskutočnilo 17.decembra, sa agentúra Slovakia racing rozhodla od promotérstva šampionátu odstúpiť a ísť vlastnou cestou.

„Preto Vám chceme, vážení jazdci, poďakovať za Vašu priazeň, ktorú ste nám zachovali v uplynulých rokoch, pretože Vy ste dodali šampionátu tú pravú atmosféru. V tejto chvíli však už pripravujeme nový medzinárodný motocyklový šampionát, ktorý bude robený pre Vás, jazdcov, presne v takom duchu, v akom poznáte našu prácu, teda predovšetkým službami a  kvalitou po všetkých stránkach. Nový šampionát Vám celkom podrobne predstavíme doslova v najbližších hodinách, zverejníme kalendár, štartovné a všetky dôležité informácie.”
 
Zachovajte nám priazeň, čoskoro štartujeme!
 
S pozdravom
Slovakia Racing team

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok