Skoč na obsah Skoč na menu

Novinky zo seriálu MOTOCh

Novinky zo seriálu MOTOCh

Zverejňujeme novinky z pripravovaného seriálu MOTOCh, tak, ako ich dnes priniesol promotér, agentúra Slovakia Racing. Dozviete sa výšku štartovného, info o kalendári, pneumatikách, registrácii, BMW Motorrad Race Trophy a ďalšie dôležité informácie.

MAJSTROVSTVÁ SR a ČR SÚČASŤOU SERIÁLU MOTOCh
S potešením Vás môžeme informovať, že súčasťou medzinárodného šampionátu MOTOCh budú v nadchádzajúcej sezóne okrem oficiálneho slovenského šampionátu aj oficiálne majstrovstvá Českej republiky. V tomto čase rokujeme aj s ďalšími národnými federáciami o možnosti rovnako sa zaradiť do seriálu MOTOCh so svojim národným šampionátom.

TERMÍNOVÝ KALENDÁR
Kalendár podujatí bude definitívne obsahovať rovnako ako vlani v seriáli, ktorý sme organizovali, 5 podujatí, s ktorými sme Vás oboznámili už minule.
28.-30.04.2017 Slovakia Ring (SVK)
19.-21.05.2017 Pannoniaring (HUN)
14.-16.07.2017 Most (CZE)
11.-13.08.2017 Hungaroring (HUN)
06.-08.10.2017 Slovakia Ring (SVK)

ŠTARTOVNÉ
Výška štartovného pre všetky triedy zostáva v porovnaní s predchádzajúcim rokom a nami vtedy organizovaným seriálom zachovaná. Aj tento rok bude možnosť uhradiť štartovné najneskôr dva týždne pred podujatím so zľavou. V konkrétnych číslach to znamená:
– 125SP, 125GP/Moto3 a Stock 300: Predpredaj: 200,-€ / Štandardná cena: 230,-€
– STK600, SSP, STK1000 a SBK: Predpredaj: 320,-€ / Štandardná cena: 360,-€
(plus ďalšia trieda 110,-€)
Podpora mladým pretekárom do 14 rokov: 50,-€ zľava na štartovnom.
Aj tento rok budete mať možnosť predplatiť si za ešte výhodnejšiu cenu celú sezónu. O výške a termíne Vás budeme informovať nabudúce.

PODPORA ZAČÍNAJÚCIM PRETEKÁROM: 50,-€ ZĽAVA NA ŠTARTOVNOM
Uvedomujeme si, aké náročné je v súčasnosti pre začínajúcich mladých jazdcov vstúpiť do sveta veľkých pretekov s veľkými motocyklami po prestupe z juniorských tried. Mimoriadne náročným je zvládnutie finančných nárokov tohto prechodu a preto sme sa rozhodli podporiť pretekárov do 14 rokov života (vrátane) zľavou 50,-€ na štartovnom na každom podujatí. Pre mladých pretekárov to znamená, že si priamo v silnej medzinárodnej pretekárskej konkurencii môžu svoje sily zmerať so súpermi výhodnejšie, ako keby jazdili na niektorom z agentúrnych podujatí. Podľa športových pravidiel a z toho vyplývajúcich vekových limitov sa táto zľava týka jazdcov v triedach 125SP, 125GP/Moto3, Stock 300 a Superstock 600.

PNEUMATIKY – OFICIÁLNE PIRELLI, DUNLOP A MICHELIN
Minule sme Vás informovali o výhradnom používaní pneumatík značky pre možnosť bodovania do celkového hodnotenia seriálu MOTOCh. Po rokovaniach so zástupcami ďalších spoločností Vám môžeme oznámiť, že v seriáli MOTOCh budú nakoniec oficiálne zastúpené značky Pirelli, Dunlop a Michelin, od ktorých budete mať na našich podujatiach zabezpečené dodanie a servis pneumatík. Vy si tak budete môcť vybrať, na ktorej značke budete jazdiť. Samozrejme, môžete používať aj ďalšie značky pneumatík, od tých Vám však nebudeme zabezpečovať dodanie. Systém používania pneumatík bude rovnaký ako v minulosti, jazdci používajúci značky Pirelli, Dunlop a Michelin, môžu používať pneumatiky len od našich dodávateľov. To bude uvedené aj v športových pravidlách.

SERIÁL MOTOCh SÚČASŤOU BMW MOTORRAD RACE TROPHY
Dobrú správu máme pre pretekárov, ktorí jazdia na motocykloch BMW S1000RR. Zo šampionátu MOTOCh totiž budú zbierať body aj do BMW Motorrad Race Trophy, ktorej sa v roku 2016 zúčastnilo 127 jazdcov z 25 krajín. Viac o BMW Motorrad Race Trophy nájdete tu: https://www.bmw-motorrad-motorsport.com/en/overview

REGISTRÁCIA NA PODUJATIA
V tomto čase pripravujeme celkom novú webstránku, na ktorej sa aj tento rok budete môcť registrovať cez on-line formulár na naše podujatia. Celkom nová webstránka, ktorá bude spustená v priebehu mesiaca marec, bude oveľa bohatšia a ešte viac slúžiaca práve Vám jazdcom. O jej spustení Vás samozrejme hneď oboznámime.

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Čoskoro Vás budeme informovať o ďalších novinkách seriálu MOTOCh, pričom nebudú chýbať športové a technické pravidlá a vzor časového harmonogramu podujatí pre sezónu 2017.

KONTAKTUJTE NÁS
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na adrese info@slovakiaracing.sk.
Naša webstránka: www.slovakiaracing.sk
Sledujte nás aj na facebooku: https://www.facebook.com/SlovakiaRacing

S pozdravom
Slovakia Racing team


MOTOCh-800x296.png

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok