Skoč na obsah Skoč na menu

MOTOCh: Informácie o používaných pneumatikách v seriáli MOTOCh

MOTOCh: Informácie o používaných pneumatikách v seriáli MOTOCh

Agentúra Slovakia Racing Vám predstavuje spoločnosť APR (www.apr-europe.com), ktorá bude dodávateľom pneumatík značiek DUNOP, MICHELIN a PIRELLI pre šampionát MOTOCh.
 

SPOLOČNOSŤ APR ZASTREŠUJE AJ SERIÁL MotoGP
Agentúra Slovakia Racing kládla veľký dôraz na to, kto bude dodávateľom pneumatík, aby pre Vás zabezpečili čo najkvalitnejšie služby v oblasti pneumatík, a to od zázemia, cez dodanie, prezúvanie a servis až po poradenstvo. To všetko na najvyššej úrovni spĺňa práve francúzska spoločnosť APR, ktorá je vo svete motoristického športu doslova pojmom. Pôsobí aj v majstrovstvách sveta MotoGP, kde zastrešuje seriál dodaním pneumatík, ich servisom, prezúvaním a poradenstvom. Tieto komplexné služby v oblasti pneumatík bude mať na starosti práve aj v šampionáte MOTOCh, rovnako ako je tomu aj v ďalších motocyklových a automobilových pretekárskych seriáloch, kde spoločnosť APR pôsobí.
 
POUŽÍVANIE PNEUMATÍK PODĽA ŠPORTOVÝCH PORIADKOV
Podľa Športových pravidiel sú pretekári jazdiaci na pneumatikách značiek Dunlop, Michelin a Pirelli povinní používať pneumatiky zakúpené od dodávateľa seriálu. Toto pravidlo platí pre kvalifikácie a preteky. V prípade, že chce jazdec v kvalifikácii alebo pretekoch použiť pneumatiky z vlastných zdrojov, tieto musia byť na podujatí skontrolované a označené spoločnosťou APR. Toto označenie bude spoplatnené sumou 30,-€ za jednu pneumatiku. V  cene tohto poplatku majú jazdci zabezpečený servis, prezutia (aj opakované), plus poradenstvo.
V prípade voľných tréningov môžu jazdci zakúpiť takisto pneumatiky od dodávateľa seriálu, ale môžu použiť aj svoje, a to bez nutnosti označenia.
 
OSTATNÉ ZNAČKY PNEUMATÍK
Pretekárov používajúcich iné značky pneumatík sa informácie a pravidlá v tejto komunikácii netýkajú. Rovnako sa netýkajú ani jazdcov IMRC Cupu, ktorí môžu používať aj pneumatiky svoje, ale môžu využiť takisto pneumatiky zakúpené od dodávateľa seriálu, spoločnosti APR.
 
ĎALŠIE INFORMÁCIE
V najbližších dňoch Vám prinesieme cenník pneumatík DUNOP, MICHELIN a PIRELLI.
 
KONTAKT
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte: pecimut@motoch.com, alebo +421 918 736 557.
Webstránka: www.motoch.com
Facebook: https://www.facebook.com/SlovakiaRacing
 

Slovakia Racing team

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok