Skoč na obsah Skoč na menu

MOTOCh: objednávanie pneumatík od dodávateľa šampionátu MOTOCh

MOTOCh: objednávanie pneumatík od dodávateľa šampionátu MOTOCh

Zverejňujeme objednávkový formulár pre tých, ktorí majú záujem o objednávanie pneumatík od dodávateľa šampionátu MOTOCh, spoločnosti APR. Už dnes si tak môžete objednať pneumatiky na prvé podujatie šampionátu. Následne si na podujatí môžete priamo s dodávateľom aktualizovať objednávku aj na ďalšie preteky seriálu.

Objednávkový formulár stiahnete z tohto odkazu: https://www.motoch.com/public/files/userfiles/Order_form_tires.xlsx
Cenník pneumatík stiahnete tu: https://www.motoch.com/public/files/userfiles/Price_List_Tyres_MOTOCh_2017.pdf
 
Vo formulári si vyplňte podujatie, značku, rozmer a počet pneumatík, o ktoré máte záujem a následne nám vyplnený formulár najneskôr do 16. apríla do polnoci zašlite na adresu pecimut@motoch.com.
V prípade, že sa Vami požadovaný rozmer pneumatík nenachádza v tabuľke, napíšte nám do emailu o ktoré podujatie, značku, rozmer a počet pneumatík máte záujem a aj v tomto prípade nám žiadosť zašlite na adresu pecimut@motoch.com.
 
Pripomíname Vám, že podľa Športových pravidiel sú pretekári jazdiaci na pneumatikách značiek Dunlop, Michelin a Pirelli povinní používať pneumatiky zakúpené od dodávateľa seriálu. Toto pravidlo platí pre kvalifikácie a preteky. V prípade, že chce jazdec v kvalifikácii alebo pretekoch použiť pneumatiky z vlastných zdrojov, tieto musia byť na podujatí skontrolované a označené spoločnosťou APR. Toto označenie bude spoplatnené sumou 10,-€ za jednu pneumatiku. Prezutie pneumatiky bude spoplatnené sumou 7,-€ za jednu pneumatiku.
V prípade voľných tréningov môžu jazdci zakúpiť takisto pneumatiky od dodávateľa seriálu, ale môžu použiť aj svoje, a to bez nutnosti označenia.
Pretekári, ktorí budú používať pneumatiky značiek Dunlop, Michelin a Pirelli od dodávateľa šampionátu, spoločnosti APR, majú v cene zabezpečený servis, prezutia (aj opakované), plus poradenstvo.
 
KONTAKT
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte: pecimut@motoch.com, alebo +421 918 736 557.
Webstránka: www.motoch.com
Facebook: https://www.facebook.com/SlovakiaRacing
 

Slovakia Racing team

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok