Skoč na obsah Skoč na menu

MOTOCh: Priestor pre Vašu prezentáciu v rámci televízneho žurnálu

MOTOCh: Priestor pre Vašu prezentáciu v rámci televízneho žurnálu

Aj v nadchádzajúcej sezóne budeme z podujatí seriálu MOTOCh pripravovať televízne žurnály, ktoré poznáte aj z predchádzajúceho roka. Tento rok bude žurnál vysielaný na televíznych kanáloch v Českej republike a na Slovensku, pričom Slovakia Racing rokuje aj o vysielaní v ďalších krajinách.

MOŽNOSŤ VAŠEJ PREZENTÁCIE
Práve prezentácia v médiách má dôležitý význam ako pre organizátorov, tak aj pre pretekárov, ktorí tak môžu svojim partnerom a sponzorom ponúknuť dôležitú stránku propagácie.
Agentúra Slovakia Racing si uvedomuje, aký silný význam má práve televízia ako médium a preto sa rozhodli ponúknuť čas v rámci žurnálu aj Vám, aby ste mohli prezentovať seba, svoj tím a svojich sponzorov práve v televízii. S pretekármi umiestnenými na pódiu sa robí televízny rozhovor automaticky, ale aby mali šancu aj ostatní, ponúkajú priestor, v rámci ktorého bude vytvorený rozhovor s pretekárom, nasnímaný motocykel a tímové zázemie s logami Vašich sponzorov. To všetko bude odvysielané v žurnále na motoristických kanáloch v dĺžke, akú si objednáte.
Cena za 10 sekúnd vo vysielaní je 90,-€.
 
KONTAKTUJTE NÁS
V prípade záujmu o priestor v rámci TV žurnálu z prvého podujatia nás kontaktujte do stredy 26. apríla na adrese pecimut@motoch.com, alebo na telefónnom čísle +421 918 736 557.
 
S pozdravom
Slovakia Racing team

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok