Skoč na obsah Skoč na menu

Preteky MM SR Vintage v trenčianskej priemyselnej zóne sú v roku 2020 zrušené

Preteky MM SR Vintage v trenčianskej priemyselnej zóne sú v roku 2020 zrušené

Aj tento rok sa v Trenčíne mali konať dve podujatia pretekov cestných motocyklov. Zatiaľ čo podujatie na letisku sa pripravuje a uskutoční sa 28.-30. 8. 2020, organizátori pretekov MM SR Vintage v priemyselnej zóne, ktoré sa mali konať 8. a 9. augusta, dnes oznámili, že ich podujatie sa tento rok neuskutoční.

Usporiadateľ pretekov historických motocyklov v Trenčíne v priemyselnej zóne, Automotoklub SR-Karting Dubnica n/Váhom, ktoré sa majú konať 8. a 9. augusta 2020 oznamuje, že preteky sa z technických príčin spojených s ochorením COVID – 19 v roku 2020 neuskutočnia. Veríme, že napriek problémom, ktoré trápia celý svet, sa situácia dostane do štandardného stavu a budeme sa môcť stretnúť v roku 2021. Ďakujeme za pochopenie, prajeme všetkým motoristickým priateľom veľa zdravia, šťastia, trpezlivosti a tešíme sa na spoločné stretnutia. 

Za usporiadateľa: Ľubomír Kamenár, Trenčín

ŠK CPM SMF momentálne hľadá riešenie naplnenia kalendára vintage CPM pre sezónu 2020. O všetkých zmenách budeme infromovať prostredníctvom našej web stránky a členov SMF i prostredníctvom týždňového newsletteru SMF. 

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok