Skoč na obsah Skoč na menu

Informácie k pretekom Alpe Adria a M SR na Pannoniaringu

Informácie k pretekom Alpe Adria a M SR na Pannoniaringu

Nedávno sme zverejnili nový termínový kalendár šampionátu Alpe Adria, ktorý obsahuje tri podujatia. Pôvodne júnové preteky na Pannnoniaringu boli preložené na 24.-26. júla a sú zaradené aj do kalendára slovenského šampionátu a slovenského pohára. Prinášame vám dôležité informácie k tomuto podujatiu od promotéra seriálu, talianskej spoločnosti Sh Group.

Čo sa týka registrácie na Pannoniaring a následných podujatí, je potrebné, aby jazdec vyplnil tlačivo WILD CARD, ktoré nájde v sekcii prihlášok (tam nájdete aj ceny štartovného, prihlášku môžete stiahnuť aj priamo po kliknutí sem) a poslal ho emailom na alpeadria@sh-group.it.

Následne jazdec obdrží faktúru, ktorú je potrebné uhradiť bankovým prevodom.

Podľa informácie od promotéra je registrácia a platba možná do 15. 6. 2020 (SMF požiadala o predĺženie tohto termínu do 19.6.2020)

Ako sme už uviedli minule, pokiaľ do 15. 6., resp. do 19.6.2020 nebude zaregistrovaný dostatočný počet pretekárov, bude podujatie zrušené.

Prosíme slovenských pretekárov,  ak sa zaregistrujete a príde vám faktúra na zaplatenie štartovného a budete mať nejasnosti, kontaktujte prosím viceprezidenta SMF pre CPM  Miloša Baláža na telefónnom čísle +421 948 011 349.

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok