Skoč na obsah Skoč na menu

Informácie k pretekom Majstrovstiev SR CPM v Brne

Informácie k pretekom Majstrovstiev SR CPM v Brne

Ako sme vás už informovali, do termínového kalendára slovenského šampionátu CPM bolo pridané podujatie 17.-19. júla na Automotodróme v Brne. Prinášame vám najdôležitejšie informácie.

Majstrovstvá SR vo všetkých triedach
V Brne sa bude bojovať o body do všetkých tried M SR, teda 125 SPSSP 300SST 600SST 1000 a Superbike a takisto Slovenského pohára -600 a +600 (nebudú chýbať ani triedy MM SR Vintage Road Racing, teda oldtimery hodnotené na rýchlosť, viď nižšie). Keďže preteky v Brne budú vo veľkých štvortaktných triedach rozdelené do 600 a nad 600 cm³, budú si môcť slovenskí pretekári pred podujatím vybrať svoju triedu, do ktorej hodnotenia budú v rámci M SR zaradení, teda v rámci pretekov triedy do 600 cm³ buď M SR SST 600 alebo SP -600, a v rámci pretekov nad 600 cm³ buď SST 1000, SBK alebo SP +600.
Rozhodnutie ŠK CPM SMF o zaradení pretekov Letná cena Brna do termínového kalendára CPM 2020 stiahnete kliknutím sem…

MM SR Vintage Road Racing
Keďže pre pandémiu koronavírusu bolo tento rok zrušených niekoľko podujatí Medzinárodných majstrovstiev Slovenskej republiky Vintage Regularity (hodnotenie na pravidelnosť) a tým pádom je seriál ohrozený, rozhodla sa Športová komisia CPM SMF vypísať na základe NŠP 2020 Vintage Road Racing pre rok 2020 Medzinárodné majstrovstvá Slovenskej republiky Vintage Road Racing (hodnotenie na rýchlosť). V rámci hodnotenia Regularity (pravidelnosť) sa pravdepodobne neuskutoční ani podujatie na letisku v Trenčíne.
Rozhodnutie ŠK CPM SMF dodatočnom vypísaní seriálu MM SR Vintage Road Racing 2020 stiahnete kliknutí sem...
Termínový kalendár MM SR Vintage Road Racing obsahuje nasledujúce podujatia:
17.-19. 07. Brno (bez triedy Classic 50GP)
28.-30. 08. Trenčín (letisko)
02.-04. 10. Slovakia Ring

Štartovné v Brne
Pretekárov iste osloví aj nižšie štartovné oproti podujatiam seriálu Alpe Adria, ktorých súčasťou je vo väčšine prípadov aj slovenský šampionát. Práve v Brne vyjde štartovné za tri dni na 230 € v predpredaji (do 10. júla) a 270 € na mieste. V piatok na súťažiacich čakajú tri 25-minútové voľné tréningy, v sobotu dve 25-minútové kvalifikácie a prvé preteky a v nedeľu 20-minútový Warm Up a druhé preteky.


Tentoraz vstup aj pre divákov
Na rozdiel od Jarnej ceny budú tentoraz pre divákov otvorené tribúny C, T3 a T5. Vstup na tribúny, vrátane parkovania, bude zadarmo.
Diváci môžu navštíviť aj Paddock, v piatok za cenu 100 Kč, v sobotu a nedeľu za 200 Kč na deň. Deti do 14 rokov, seniori narodení v roku 1951 a starší a ZŤP majú vstup do Paddocku zadarmo po vyzdvihnutí pásky na ruku oprávňujúcej k vstupu.

Dokumenty a prihlásenie
Zvláštne ustanovenia pre uskutočnenie Majstrovstiev SR a Slovenského pohára CPM na Letnej cene Brna stiahnete kliknutím sem…
Zvláštne ustanovenia pre uskutočnenie MM SR Vintage Road Racing na Letnej cene Brna stiahnete kliknutím sem…
Časový harmonogram podujatia v Brne stiahnete kliknutím sem…
Prihlásiť sa na podujatie sa bude dať čoskoro na tomto odkaze realroad.racing/brno2020leto

(Pretekári MM SR Vintage sa prihlásia do tried Klasik podľa obsahu motocykla, technickí komisári SMF ich následne zaradia do kategórií MM SR podľa NŠP SMF)

letni_cena_brna_2020.JPG

Športová komisia CPM SMF
Zdroj: roadracing.sk

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok