Skoč na obsah Skoč na menu

Pozvánka na “Posledné tankovanie”

Pozvánka na “Posledné tankovanie”

Vážení priatelia motošportu, bez ohľadu na meteorologické predpovede počasia sa všetci stretneme v sobotu 18. októbra 2014 na motokárovej dráhe v Dunajskej Strede, kde pre Vás MOTOSPORT AGENCY pripravila zaujímavý program s názvom „POSLEDNÉ TANKOVANIE“.

Táto akcia je nie len pre licenčných jazdcov, ale i pre mechanikov, manažérov, rodičov, deti a priateľov motošportu.
Zaregistrovať sa môžete od 8.00 hod, priamo v akreditačnom centre na motokárovej dráhe.
Poplatok na jazdca je 20,-EUR za celý deň jazdenia. O občerstvenie + pitný režim bude postarané a rovnako ako po minulé roky bude spoplatnené dobrovoľným príspevkom z vašej strany.

Budeme jazdiť rýchlo, pomaly, zručne na skútroch, minibajkoch, mini GP-čkach, GP 14O-4T, PW-čkach, bicykloch, korčuliach. Tí fyzicky zdatnejší budú bežať na čas, tí odvážnejší na motorkách, detičky na bicykloch a kolobežkách, prípadne odrážadlách. Berte na vedomie, že tentoraz sa nebude pretekať tak vážne ako pri majstrovských pretekoch, ale pôjde o zábavu. Preto by sme poprosili aj rodičov a mechanikov, aby si priniesli so sebou motoristické oblečenie. Budú totižto k dispozícii scootre na prenájom.

Počas celého dňa nás bude ako moderátor a DJ sprevádzať Peter Pagy Janega.
A nielen vôňa benzínu sa bude šíriť okolím, plný kotol gulášu zasýti každého z nás, taktiež pitný režim pre deti ale aj dospelých uhasí smäd počas celého dňa.
Samozrejmosťou a dobrým zvykom bude dekorovanie víťazov jednotlivých disciplín a následne voľná ale i trošku organizovaná zábava.
POSLEDNÉ TANKOVANIE je akcia, ktorú organizujeme pre Vás všetkých, takže príďte sa odreagovať a zabaviť priamo do centra diania na motokárovom okruhu v Dunajskej Strede.

Zdroj: moto-cup.sk

posledne_tankovanie.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok