Skoč na obsah Skoč na menu

Slovakia Racing Akadémia aj pre profesionálnych pretekárov

Slovakia Racing Akadémia aj pre profesionálnych pretekárov

Agentúra Slovakia Racing aj v roku 2015 pre motorkárov v rámci podujatí Fun Cup pripravuje motocyklovú akadémiu so špičkovými pretekármi.

S JAKUBOM SMRŽOM A JAROSLAVOM ČERNÝM

Dvojica skvelých motocyklových pretekárov, ktorí toho dosiahli veľa aj za hranicami našich krajín. Už vlani boli inštruktormi Slovakia Racing Akadémie, ktorú pre motorkárov v rámci podujatí Fun Cup pripravila agentúra Slovakia Racing s mottom „Zrýchliť, ale zrýchliť bezpečne“.

Dobrou správou je, že akadémia tu pre motorkárov bude s rovnakými inštruktormi aj v roku 2015, pričom na záujemcov čaká niekoľko dôležitých noviniek. Smrž a Černý sú zároveň zárukou toho, že akadémia pomôže zrýchliť aj profesionálnym pretekárom napríklad zo seriálov Alpe Adria a IMRC! Práve pre nich je tu navyše príležitosť využiť podujatie Fun Cup spolu s akadémiou ešte pred majstrovskými podujatiami na okruhoch Pannonia-ring, Hungaroring a Slovakia Ring!

DÔLEŽITÁ JE KVALITA, NIE KVANTITA
Cieľom Slovakia Racing Akadémie nie je nabrať čo najviac pretekárov, ale skutočným záujemcom sa venovať s maximálnym úsilím o ich zlepšenie sa tak, aby mohli mať zo svojej jazdy radosť, pocit vyššieho bezpečia a zároveň jazdiť rýchlejšie. Preto bude počet účastníkov akadémie obmedzený!

DVE SKUPINY: ZAČIATOČNÍCI A POKROČILÍ
Prvou dôležitou zmenou je rozdelenie záujemcov na začiatočníkov a pokročilých, čo dáva oveľa lepšiu možnosť pracovať s jednotlivcami podľa ich konkrétnych potrieb.

-  na začiatočníkov čaká oboznámenie sa so základmi jazdy na okruhu, správnym sedením na motocykli, ideálnou stopou, plynulými prejazdmi zákrutami...

-  pokročilí, kde radi privítame práve aj profesionálnych jazdcov napr. z Alpe Adrie či IMRC, sa dozvedia viac o teórii správneho jazdenia, bude monitorovaný ich spôsobu jazdy, odstraňovanie chybných návykov, zmena myslenia pri jazde, čoho cieľom je zrýchlenie jazdca...

MOŽNOSŤ DLHODOBEJ VÝUČBY
Pre tých, ktorí chcú v akadémii dosiahnuť čo najväčší rast s cieľom presadiť sa čo najvyššie v medzinárodných pretekárskych seriáloch, či pripraviť sa na dráhu profi pretekára, odporúčame zúčastniť sa čo najväčšieho počtu dní akadémie, v najlepšom prípade celej sezóny. V takomto prípade pre týchto záujemcov spolu s našimi inštruktormi pripravíme individuálny komplexný program za špeciálnu cenu, ktorá bude samozrejme ešte výhodnejšia.

TYPY MOTOCYKLOV
Účasť v akadémii je určená pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaliť v jazde na motocykli, či už sú majiteľmi superšporta, cesťáka, naked bika, alebo cestného endura.

BONUSY
Na jazdcov v akadémii samozrejme čakajú rovnaké bonusy ako na podujatiach Fun Cup, pričom sa môžu tešiť aj na viac fotografií či videozáznamov z akadémie, ale aj ďalší sprievodný program.

CENA AKADÉMIE
Pri absolvovaní jedného dňa akadémie je cena 120,-€ na deň, pokiaľ sa rozhodnete využiť oba dni, tak cena za oba je 200,-€.

 

TERMÍNY

Termínový kalendár akadémie je zhodný s kalendárom podujatí Fun Cup:

17. 4. Pannoniaring (HU) – 1 deň

4.-5. 5. Slovakia Ring (SK) – 2 dni

8.-9. 6. Hungaroring (HU) – 2 dni

9.-10. 7. Slovakia Ring (SK) – 2 dni

3.-4. 8. Slovakia Ring (SK) – 2 dni

11.-12. 8. Pannoniaring (HU) – 2 dni      

7.-8. 9. Slovakia Ring (SK) – 2 dni

 

AKO SA PRIHLÁSIŤ

Je to jednoduché. Priamo pri registrácii na jednotlivé podujatia Fun Cup v online formulári označíte políčko o účasti v akadémii. Registrovať sa na jednotlivé termíny môžete na tomto odkaze http://www.slovakiaracing.sk/sk/fun-cup/.

 

KONTAKTUJTE NÁS

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.

 

S pozdravom

 

Slovakia Racing Team

 

 

02.JPG01.jpg03.JPG04.jpg05.JPG06.JPG07.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok