Skoč na obsah Skoč na menu
Usmernenie MŠVVaŠ SR v súvislosti s ochorením COVID-19 pre oblasť športu

Usmernenie MŠVVaŠ SR v súvislosti s ochorením COVID-19 pre oblasť športu

V súvislosti s ochorením COVID-19 spôsobeným koronavírusom SARS-CoV-2 na základe prijatých opatrení a zákazov Ústredným krízový štábom a ÚVZ SR vydáva Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR nasledujúce usmernenie pre oblasť športu pre národné športové zväzy, národné športové organizácie, športové organizácie, samosprávne kraje, obce a prevádzkovateľov športovej infraštruktúry v tomto znení:

»»
Miloš Baláž k aktuálnej situácii okolo pretekov

Miloš Baláž k aktuálnej situácii okolo pretekov

Rušenie pretekov a neistota v tom, kedy a či sa vôbec začne pretekárska sezóna napĺňajú mysle nielen motocyklových priaznivcov, ale aj samotných pretekárov. Už dnes vieme, že úvodné podujatie medzinárodného šampionátu Alpe Adria, ktorého súčasťou sú aj M SR, sa na konci apríla na Slovakia Ringu neuskutoční, a to isté platí aj o prvých pretekoch M SR v triede 125 SP, ktoré sa mali odjazdiť na aprílovej Jarnej cene Brna. Z podujatí, ktoré zastrešuje priamo SMF, boli zrušené, preteky MM SR Vintage, M SR 125 SP a Ducati Slovakia Cupu, ktoré mali byť v polovici apríla na piatom variante Slovakia Ringu, pre ktoré však nevylučujeme náhradný termín. 

»»
Alpe Adria na Slovakia Ringu zrušená

Alpe Adria na Slovakia Ringu zrušená

Alpe Adria spolu s promotérom SH Group v náväznosti na nariadenia súvisiace so šírením ochorenia Covid-19 oznamuje, že úvodné podujatie tohtoročného seriálu cestných pretekov motocyklov Alpe Adria, ktoré sa malo uskutočniť na slovenskom okruhu Slovakia Ring v dňoch 24.-26.4.2020 je ZRUŠENÉ!

»»
Obmedzená prevádzka areálu SLOVAKIA RING

Obmedzená prevádzka areálu SLOVAKIA RING

Areál pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING v súvislosti s aktuálnou situáciou šírenia ochorenia COVID-19 a na základe nariadenia vlády SR a krízového štábu SR OBMEDZUJE prevádzku svojich jednotlivých zariadení nasledovne: (po otvorení článku).

 

»»
24-hodinovka v Le Mans opäť mení termín, bude na konci augusta.

24-hodinovka v Le Mans opäť mení termín, bude na konci augusta.

43. ročník 24-hodinových motocyklových pretekov šampionátu MS Endurance, pôvodne preložený na 5. a 6. september z dôvodu vládnych obmedzení po prepuknutí koronavírusu, by sa mal nakoniec uskutočniť o týždeň skôr, teda 29. a 30. augusta 2020.

»»
Jarná cena Brna je zrušená!

Jarná cena Brna je zrušená!

Automotodrom Brno dnes zverejnil informáciu o rušení niektorých podujatí z dôvodu rozširujúceho sa koronavírusu. Týka sa to aj motocyklovej Jarnej ceny Brna, ktorej súčasťou v triede 125 SP mali byť aj majstrovstvá Slovenskej republiky.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok