Skoč na obsah Skoč na menu
Valné zhromaždenie disciplíny CPM SMF 2014

Valné zhromaždenie disciplíny CPM SMF 2014

Valné zhromaždenie disciplíny CPM sa uskutoční 13.12.2014 o 10:00 hod v Orechovej Potôni. Bližšie informácie a program VZ nájdete v pozvánke 

« Rokovací materiál 

»»
Slovakia Racing organizátorom európskeho šampionátu

Slovakia Racing organizátorom európskeho šampionátu

Agentúra Slovakia Racing získala od Medzinárodnej motocyklovej federácie FIM Europe poverenie organizovať v rámci medzinárodného seriálu Alpe Adria Championship v roku 2015 aj Majstrovstvá Európy v novej triede Stock 250 ccm. Pre slovenskú agentúru je to neuveriteľný postup medzi top promotérske spoločnosti a zároveň najlepšie ocenenie kvalít, ktoré dokázala pri organizovaní seriálov Alpe Adria a IMRC.

»»
Yamaha Maco Racing Team na Macau Grand Prix

Yamaha Maco Racing Team na Macau Grand Prix

Záver medzinárodnej automobilovej aj motocyklovej okruhovej sezóny patrí už tradične podujatiu Macau Grand Prix. To sa tento rok konalo v ázijskom Macau už po šesťdesiaty prvý raz, pričom už 48. krát boli jeho súčasťou aj preteky motocyklov. Na mimoriadne náročnom mestskom okruhu lemovanom zvodidlami a bariérami z pneumatík sa po prvý raz predstavil aj slovenský motocyklový tím Yamaha Maco Racing.

»»
Z motocyklového pretekára Osobnosť vedy a techniky

Z motocyklového pretekára Osobnosť vedy a techniky

Po zisku dvoch titulov UEM Alpe Adria šampióna a deviatich majstra Slovenska sa Michal Puškár na konci sezóny 2012 s aktívnym motocyklovým športom rozlúčil aby sa naplno mohol venovať novým výzvam na akademickej pôde, kde svojou prácou už roky nadväzuje na svoj vzťah k motorom.

»»
Slávnostné vyhodnotenie JIMC 2014

Slávnostné vyhodnotenie JIMC 2014

Agentúra Motosport Agency, ktorá je z poverenia SMF a MAMS už druhý rok promotérom juniorského šampionátu, pripravila na sobotu 8. novembra slávnostné vyhlásenie výsledkov Junior International Motorcycle Championship v sezóne 2014, dňa 8.11.2014 v areáli automotodrómu Slovakia Ring. Galériu pre vás pripravil Peter Zorkóczy.

Zdroj: moto-cup.sk
Foto: Peter Zorkóczy

»»
Video z AA a IMRC na Hungaroringu

Video z AA a IMRC na Hungaroringu

Hoci je pretekárska sezóna už dávno za nami, splácame jeden dlh, ktorým je tradičné desaťminútové video z pretekov seriálov Alpe Adria a IMRC, ktoré sa uskutočnili v auguste na maďarskom Hungaroringu.

Zdroj: wwwmoto-cup.sk

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok