Skoč na obsah Skoč na menu
Licencie SMF 2014

Licencie SMF 2014

V súvislosti s prípravou novej športovej sezóny 2014 Riadiaca rada SMF, na základe návrhov športových komisií,  odsúhlasila výšku licenčných poplatkov pre sezónu 2014. V zmysle rokovacieho poriadku SMF je výška poplatkov za licencie termínovo odstupňovaná a to tak, že pri podaní žiadosti a platbe za licenciu je poplatok rovaký ako v roku 2013 a pri podaní žiadosti o licenciu a úhrade od 1.1.2014 je poplatok zvýšený o 10€ ( mimo mototuristiky).

»»
Valné zhromaždenie CPM

Valné zhromaždenie CPM

Valné zhromaždenie disciplíny CPM sa uskutoční dňa 15.12.2013 v Orechovej Potôni. Bližšie informácie a program VZ nájdete v pozvánke.

»»
Finále seriálu IMRC sa odohralo na Slovakia Ringu

Finále seriálu IMRC sa odohralo na Slovakia Ringu

Šesťdielny medzinárodný seriál International Motocycle Race Championship, v rámci ktorého sa konajú aj Majstrovstvá Slovenska a Slovenský pohár cestných motocyklov sa cez víkend skončil podujatím na Slovakia Ringu. Na pretekárov aj divákov čakali mimoriadne napínavé preteky, keďže vo väčšine tried ešte nebolo rozhodnuté o celkových víťazoch.

»»
Ukončenie sezóny CPM a vintage CPM na Slovakia ringu

Ukončenie sezóny CPM a vintage CPM na Slovakia ringu

V dňoch 12 – 13.10.2013 na Slovakia ringu uskutoční posledné podujatie tohtoročného seriálu MM SR + SP cestných pretekov motocyklov – IMRC 2013. Súčasne s podujatím na Slovakia ringu vyvrcholí aj pretekárska sezóna historických cestných motocyklov - vintage. Podujatie je zároveň podujatím Európskeho pohára regularity - jazda pravidelnosti.

»»
Svitok po štyroch mesiacoch opäť na štarte

Svitok po štyroch mesiacoch opäť na štarte

Po dlhých štyroch mesiacoch nútenej prestávky, zapríčinenej nedostatkom financií, sa v nedeľu na štart pretekov FIM Superstock 1000 Cup postavil slovenský pretekár Tomáš Svitok. Predposledné podujatie seriálu sa uskutočnilo tento víkend na francúzskom okruhu Magny Cours vo Francúzsku.

»»
Vo Francúzsku na FIM Superstock 1000 Cup Jara Černého nahradí Svitok

Vo Francúzsku na FIM Superstock 1000 Cup Jara Černého nahradí Svitok

Slovenský tím SK Energy – Fany Gastro pred ďalším kolom  FIM Superstock 1000 Cup,  ktoré sa ide už túto nedeľu  6.10.2013 vo francúzskom  Magny Cours oznámil vynútenú zmenu zostavy.  Zraneného Jara Černého nahradí Tomáš Svitok.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok