Skoč na obsah Skoč na menu
D. Streda zahájila MM SR minimotocyklov a skútrov

D. Streda zahájila MM SR minimotocyklov a skútrov

V nedeľu 21. apríla sa na kartingovej trati v Dunajskej Strede uskutočnilo prvé tohtoročné podujatie medzinárodných majstrovstiev Slovenskej republiky v motocyklových kategóriách Mini Moto, Mini GP a skútrov. Agentúra Motosport Agency, ktorá je Slovenskou motocyklovou federáciou poverená organizovaním seriálu, pripravila výborné preteky doplnené ideálnym počasím.

»»
Svitok na úvod sezóny devätnásty

Svitok na úvod sezóny devätnásty

Pretekmi v španielskom Aragone odštartoval nový ročník Svetového pohára cestných motocyklov v triede Superstock 1000, ktorý je súčasťou podujatí Majstrovstiev sveta Superbikov. Na mieste nechýbal ani Tomáš Svitok, jazdec slovenského tímu SK Energy – Fany Gastro.

»»
Motocyklový seriál IMRC úspešne odštartoval

Motocyklový seriál IMRC úspešne odštartoval

Slovenskí priaznivci pretekov cestných motocyklov sa po nekonečnej zime dočkali. Počas uplynulého víkendu sa zišli na Slovakia Ringu, aby boli svedkami úvodného podujatia nového medzinárodného šampionátu cestných pretekov motocyklov  IMRC (International Motocycle Race Championship), ktorý z poverenia Slovenskej motocyklovej federácie organizuje agentúra Slovakia Racing.

»»
MM SR MiniMoto, MiniGP a Scooter Dunajská Streda

MM SR MiniMoto, MiniGP a Scooter Dunajská Streda

Po rýchlostných motocykloch sa v nedeľu 21. apríla 2013 otvorí i sezóna Mini Moto a scootrov a to úvodným podujatím seriálu MM SR kategórií MiniMoto, MiniGP a Scooter na kartingovom okruhu v Dunajskej Strede.

»»
Nový seriál MM SR a SP CPM štartuje na Slovakia Ringu

Nový seriál MM SR a SP CPM štartuje na Slovakia Ringu

Konečne sa dočkali i jazdci cestných pretekov motocyklov. Po minulo týždňovom preložení podujatia majstrovstiev UEM Alpe Adria už tento víkend štartuje nový formá šampionátu MM SR a Slovenského pohára rýchlostných motocyklov prvým podujatím IMRC 2013 na okruhu Slovakia Ring.

»»
Tomáš Svitok pred štartom novej sezóny

Tomáš Svitok pred štartom novej sezóny

Už cez víkend čaká slovenského motocyklového pretekára Tomáša Svitka, pretekára tímu SK Energy, prvé podujatie Svetového pohára cestných motocyklov v triede Superstock 1000, ktoré sa uskutoční v španielskom Aragone.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok