Skoč na obsah Skoč na menu
Emil Krchňavý zahájil sezónu na Jarnej cene Brna

Emil Krchňavý zahájil sezónu na Jarnej cene Brna

Slovenský motocyklový pretekár Emil Krchňavý sa cez víkend zúčastnil Jarnej ceny Brna, ktorá bola úvodným podnikom tohtoročného seriálu majstrovstiev ČR na prírodných okruhoch ČAMS. Po prvý raz sa chcel na pretekoch predstaviť nielen v triede nad 600 cm³, ale aj v triede Twin.

»»
Medzinárodný deň detí na Exnárke

Medzinárodný deň detí na Exnárke

Dňa 4. júna sa na Čermo Ringu na Exnárovej ulici v Bratislave stretli deti a rodičia s motocyklovými trénermi, aby si užili krásny deň plný zábavy a jazdenia spojeného s disciplínami jazdy zručnosti. Pre priblíženie atmosféry vám prinášame niekoľko fotografií.

»»
24 hod. Le Mans 2020 bez divákov!

24 hod. Le Mans 2020 bez divákov!

Tradičné podujatie MS vytrvalostných pretekov motocyklov Endurance - 24 hodinovka Le Mans sa bude koncom augusta konať za zatvorenými dverami - bez divákov. Uvedené rozhodnutie bolo prijaté na základe globálnej zdravotnej krízy a s tým spojenými obmedzeniami vo Francúzsku.  

»»
Športové podujatia po uvoľňovaní opatrení / 3.6. a 10.6.2020 /

Športové podujatia po uvoľňovaní opatrení / 3.6. a 10.6.2020 /

Po rokovaniach konzília odborníkov boli oznámené ďalšie uvoľňovania opatrení prijatých v súvislosti s ochorením Covid-19. Medzi inými sa od 3.6.2020 uvoľnila i možnosť organizácie hromadných, t.j. aj športových podujatí s počtom osôb do 100 a od 10.6.2020 sa tento počet zvýšil na 500. Podujatia je teda možné organizovať, ale zatiaľ len do 500 osôb (štartujúci, doprovod, organizátori, diváci)  a za dodržania stanovených opatrení.

»»
Pretekov MMČR juniorov vo Vysokom Mýte sa zúčastnili aj slovenskí pretekári

Pretekov MMČR juniorov vo Vysokom Mýte sa zúčastnili aj slovenskí pretekári

Pôvodne mali byť sobotné preteky v českom Vysokom Mýte aj súčasťou slovenského juniorského šampionátu, ale pre okolnosti súvisiace s pandémiou ochorenia COVID-19 sa nakoniec do našich majstrovstiev nezarátavali. Aj tak však niekoľko slovenských juniorov do Mýta cestovalo, aby tam bojovali o body do medzinárodného českého šampionátu.

»»
Britská a Austrálska Grad Prix zrušená!

Britská a Austrálska Grad Prix zrušená!

Medzinárodná motocykolová federácia FIM, IRTA a spoločnosť Dorna Sports s poľutovaním oznamujú, že vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu koronavírusu vo svete a v dôsledku mnohých úprav kalendára majstrovstiev sveta cestných pretekov motocyklov FIM GP, boli nútení zrušiť i ďalšie podujatia a to Britskú a Austrálsku Grand Prix.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok