Skoč na obsah Skoč na menu
Usmernenie MŠVVaŠ SR v súvislosti s ochorením COVID-19 pre oblasť športu

Usmernenie MŠVVaŠ SR v súvislosti s ochorením COVID-19 pre oblasť športu

V súvislosti s ochorením COVID-19 spôsobeným koronavírusom SARS-CoV-2 na základe prijatých opatrení a zákazov Ústredným krízový štábom a ÚVZ SR vydáva Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR nasledujúce usmernenie pre oblasť športu pre národné športové zväzy, národné športové organizácie, športové organizácie, samosprávne kraje, obce a prevádzkovateľov športovej infraštruktúry v tomto znení:

»»
ISDE 2020 zrušená - prekladá sa na rok 2021

ISDE 2020 zrušená - prekladá sa na rok 2021

Po dôkladných diskusiách a rokovaniach medzi FIM, talianskou motocyklovou federáciou FMI a miestnym organizačným výborom medzinárodnej šesťdňovej motocyklovej súťaže (ISDE) a medzinárodnej súťaže enduro vintage (EVT) bolo dnes rozhodnuté, že v súvislosti s prebiehajúcou pandémiou COVID-19 a vzhľadom na súvisiace obmedzenia, že sa tento rok ISDE v Taliansku neuskutoční, odkladá sa na rovnaké obdobie roku 2021.

»»
Motocyklový reprezentant Patrik Halgaš po nešťastnom páde bojuje s ochrnutím v Kováčovej

Motocyklový reprezentant Patrik Halgaš po nešťastnom páde bojuje s ochrnutím v Kováčovej

Jedna chybička, a život sa mu obrátil hore nohami! Talentovaný slovenský motocyklový reprezentant v endure a viacnásobný majster republiky Patrik Halgaš (24) je po páde v tréningovej jazde ochrnutý od pol pása dole.

»»
Nový termín ME enduro v Taliansku

Nový termín ME enduro v Taliansku

Enduro komisia FIM Európa na web stránke http://european-enduro.com/  zverejnila nový termín ME enduro v Taliansku (Castel di Tora) je stanovený na 7.-8.11.2020.

»»
Enduro podujatie v Lišove PRELOŽENÉ a podujatie v maďarskom Béri ZRUŠENÉ!

Enduro podujatie v Lišove PRELOŽENÉ a podujatie v maďarskom Béri ZRUŠENÉ!

Športová komisia EaR SMF je boužiaľl nútená oznámiť ďalšie zmeny v tohtoročnom kalendári seriálu MM SR, SP a Pohára SMF v endure a country crosse 2020. Po dvoch preložených podujatiach v Borskom Mikuláši a v Skýcove sa z dôvodu súčasnej situácie s ochorením CPVID-19 sa prekladá i podujatie v Lišove, ktoré sa malo uskutočniť v dňoch 2.-3.5.2020. Ďalšie podujatie MM SR a Slovenského pohára, ktoré sa malo uskutočniť spolu s ME v Maďarsku (Bér) 16.-17.5.2020 je zrušené.

»»
Druhé podujatie  ME enduro 2020 ZRUŠENÉ

Druhé podujatie ME enduro 2020 ZRUŠENÉ

Enduro komisia FIM Európa bohužiaľ oznámila, že vzhľadom na vývoj súčasnej situácie nebude možné podľa plánu v máji usporiadať druhé podujatie majstrovstiev Európy enduro v maďarskom Béri. V súčasnosti  komisia FIME hľadajú a prerokovávajú alternatívny dátum preloženia tohto podujatia.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok