Skoč na obsah Skoč na menu
Zmena v kalendári EaR SMF 2020 (aktualizácia 2.7.20)

Zmena v kalendári EaR SMF 2020 (aktualizácia 2.7.20)

V kalendári podujatí EaR 2020 došlo k zmene termínu podujatia endura v maďarskom Paráde. Podujatie sa uskutoční v termíne 1.-2.8.2020 (o týždeň neskôr, ako bolo pôvodne plánované).

»»
Nový seriál MM SR a SP Quad štartuje v Trenčíne

Nový seriál MM SR a SP Quad štartuje v Trenčíne

V sobotu 4.7.2020 sa na trati Motopark v Trenčíne uskutoční úvodné podujatie tohtoročného nového Quad šampionátu, ktorý ide pod názvom MM SR a SP Quad SMF 2020. Uvedený šampionát je súčasťou v poradí už druhého podujatia regionálneho seriálu Enduro Cup Stred.

»»

POZOR ZMENA - Enduro cup stred Lovčica sa prekladá na 27.6.2020

POZOR ZMENA - Enduro cup stred Lovčica sa prekladá na 27.6.2020

Z dôvodu nepriaznivých poveternostných podmienok sa úvodné podujatie seriálu Enduro cup stred v Lovčici prekladá o týždeň z 20.6. na 27.6.2020. Organizátor zvážil súčasný stav a nepriaznivú predpoveď  počasia na nasledujúce dva dni a z dôvodu obavy o nezjazdnosť trate, hlavne pre deti a mládeže, sa rozhodol podujatie o týždeň preložiť.
V ZU podujatia dôjde len k zmene termínu, ostatné časti zostávajú nezmenené.

Enduro Cup Stred Lovčica - informácie k priebehu podujatia

Enduro Cup Stred Lovčica - informácie k priebehu podujatia

Už o dva dni sa uskutoční úvodné podujatie tohtoročného seriálu Enduro cup stred, ktoré je zároveň i prvým podujatím tohtoročnej športovej sezóny SMF po koronavírusovej pandémii. Vzhľadom na súčasné platné opatrenia a nariadenia pre organizáciu hromadných podujatí by sme chceli i touto cestou vyzvať jazdcov a priaznivcov motocyklového športu, aby venovali pozornosť  zneniu vydaných ZU a pokynov organizátora k danému podujatiu. Súčasne žiadame o zodpovedný prístup k vydaným nariadeniam a pokynom organizátora a usporiadateľskej služby priamo na podujatí, aby nedisciplinovanosťou jednotlivcov nezapríčinila problémy ako pre organizátora podujatia v Lovčici, tak i pre organizáciu ďalších motocyklových podujatí v tomto roku.

»»
Upravený kalendár MM SR a Slovenského pohára QUAD 2020

Upravený kalendár MM SR a Slovenského pohára QUAD 2020

Tak ako iné kalendáre seriálov SMF, tak i seriál podujatí Medzinárodných majstrovstiev SR a Slovenského pohára štvorkoliek prešiel v týchto dňoch zmenami. SMF hľadala všetky možnosti, aby sa mohol tento nový medzinárodný šampionát v roku 2020 uskutočniť.

»»
DAKAR 2021 - len Saudská Arábia,ale úplne nová trať

DAKAR 2021 - len Saudská Arábia,ale úplne nová trať

Rally Dakar sa i v roku 2021 pôjde po druhý krát za sebou výhradne v Saudskej Arábii. Odštartuje opäž z Džiddy a tam aj po dvanástich etapových dňoch skončí. Napriek tomu organizátori vo svojich vyjadreniach sľubujú takmer novú trať.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok