Skoč na obsah Skoč na menu

ME v endure pokračujú v Lotyšsku

ME v endure pokračujú v Lotyšsku

Po prvých dvoch podujatiach v marci v Taliansku a Francúzsku pokračujú po dlhšej pauze majstrovstvá Európy v endure  tretím podujatím, ktoré sa uskutoční  tento víkend 30. a 31. júla 2016 v lotyšskom meste Ogre. Na šampionáte budú o cenné európske body bojovať traja jazdci SMF: Marek Haviar (E1), Tomáš Zboran (Junior E1) a Martin Gottvald (Veteran).

V Ogre je podľa informácii organizátora pripravená 62 km dlhé kolo, ktorému budú  jazdci čeliť trikrát. V každom kole sú dva enduro testy a jeden moderný extrémny test, ktorý ponúkne veľa divácky atraktívnych sekcií. Na šampionáte očakávajú účasť viac ako 150-tich jazdcov z 18 krajín Európy, bojujúcich v 8 rôznych triedach a o celkové hodnotenie bez rozdielu tried.

Medzi nimi budú už spomenutí traja jazdci a to Marek HAVIAR v triede E1 (vo svojej triede je priebežne na 12.mieste), ďalej v kategórii Veterán český jazdec s licenciou SMF  Martin GOTTVALD (v priebežnom poradí na vynikajúcom 2. mieste)  a po pauze spôsobenej zranením kolena sa na trate opäť vracia Tomáš ZBORAN, ktorý štartuje v triede Junior E1 (priebežne v ME na 8.mieste).

Do Lotyšska malo pôvodne cestovať až 8 jazdcov SMF, avšak kvôli spôsobeným zdravotným alebo technickým ťažkostiam nakoniec nebolo niektorým z nich umožnené sa tohto predposledného podujatia tohtoročných ME enduro zúčastniť. Našim trom reprezentantom držíme palce a prajeme veľa šťastia na trati v Ogre!

ECH_Latvia_Ogre.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok