Skoč na obsah Skoč na menu

On-line prihlasovanie jazdcov na podujatia sezóny 2017

On-line prihlasovanie jazdcov na podujatia sezóny 2017

Po odstranení technických problémov ŠK EaR SMF spušťa on-line prihlasovanie jazdcov na jednotlivé podujatia EaR seriálu MM SR, SP a pohára hoby. On-line prihlasovanie sa relaizuje prostredníctvom stránky http://www.smf.sk/online-prihlasenie-ear/. Prihlasovanie je na web stránke SMF umiestnené v sekcii Enduro a relly pod Nominačnou listinou.

Prihlasovanie jazdcov platí pre všetky triedy MM SR, Slovenského pohára a pohára hoby tried. Na podujatia sa nemusia prihlasovať jazdci regionálneho pohára, ktorí na príslušných podujatiach štartujú na jednorázovú licenciu.

On-line prihlasovanie je vždy spustené mesiac pred termínom príslušného podujatia a je ukončené vždy v pondelok o 24:00 hod pred podujatím, t.j. napr. na podujatie v Lišove je už prihlasovanie spustené a bude funkčné do 8.5.2017 do 24:00 hod.

Ako postupovať?  Jazdec klikne na príslušné podujatie, kde sa mu otvorí krátky pokyn pod ktorým je okienko pre zadanie čísla licencie jazdca SMF - treba uviesť celé číslo licencie. Po potvrdení cez OK sa zobrazia údaje jazdca z nominačky, ktoré treba len odoslať. Z uvedeného vyplýva, že jazdci ktorí sú uvedení v on-line nominačke nemusii vypsiovať celý prihlasovací formulár, stačí zadať len číslo licencie SMF a osatné údaje sa do prihlášky natiahnú priamo z nominačky.

V prípade, že jazdec nie je v nominačnej listine a chce sa prihlásiť na podujatie do tried MM SR, SP a Pohára hoby, po kliknutí na príslušné podujatie bude pokračovať cez odkaz Nemám číslo licencie SMF.  Otvorí sa mu vypisovací formulár, ktorý po vypísaní odošle/potvrdí.

Jazdec, ktorý sa na podujatie neprihlási hradí o 5€ vyššie štartovné. V prípade, že sa podujatia jazdec nebude môcť zúčastniť  je nutné sa z podujatia ospravedlniť a to kontaktovaním priamo organizátora alebo sekretariátu SMF - telefonicky, e-mailom, sms-kou. Kontaktné údaje na organizátora sú uvedené vo zvláštnych ustanoveniach.

Ogranizátor vždy v utorok pred podujatím obdrží zo sekretariátu SMF zoznam prihlásených jazdcov, ktorý bude používať do oficiálneho programu a ďalších tlačových materiálov vydávaných k podujatiu

Prihlasovanie sa na preteky je veľkou pomocou pre organizátorov, aby mohli zabezpečiť všetky potrebné organizačné záležitosti spojené s prípravou podujatia - sociálne zariadenia, občerstvenie a pod.

Na podujatia regionálnych pohárov a pohára superendura nie je on-line prihlasovanie pre tento rok spustené.

V prípade otázok kontaktujte sekretariátu SMF.

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok