Skoč na obsah Skoč na menu

Majstrovský šampionát enduro v Gelnici už tento víkend

Majstrovský šampionát enduro v Gelnici už tento víkend

Tohtoročný seriál MM SR +SP +Pohár SMF v country crosse a endure pokračuje tento víkend 19.-20.9.2020  svojim štvrtým podujatím  tentokrát na východe Slovenska v meste Gelnica.  Toto podujatie klasického endura je zaradené i do kalendára MACEC 2020  (Motocyklovej asociácie krajín strednej Európy). Organizátor tohto enduro podujatia GL Moto team Gelnica, ktorý tu v roku 2017 organizoval finále ME enduro, pripravuje všetko preto, aby mohol šampionát i v tak náročnej súčasnej situácii prebehnúť bez problémov.

 

 

Pôvodne sa v rámci podujatia malo uskutočniť i majstrovské enduro Maďarska, avšak prijaté protiepidemiologické opatrenia v susednom Maďarsku neumožňujú účasť jazdcov od južných susedov. Napriek tomu sa podujatie uskutoční a pevne veríme, že si naši jazdci prídu v hojnom množstve vychutnať krásy "enduro" tratí v nádhernej gelnickej prírode.

Tak, ako to už pri enduro pretekoch býva zvykom, administratívna a technická prebierka bude prebiehať len v piatok (18.9.2020) od 16:00 do 21:00 hod., kedy budú súťažné motocykle všetkých štartujúcich tried (aj kategórie hoby a regionál) umiestnené do uzatvoreného parkoviska.

Štart prvých jazdcov v oba súťažné dní je naplánovaný na 8:00 hod. Na jazdcov čaká okruh v okolí Gelnice v dĺžke cca 50 km, počas ktorého absolvujú jeden Enduro test, jeden Cross test a dve časové kontroly.

Bližšie informácie k podujatiu nájdete v ZU alebo u organizátora: R. Tomaško, 0918 364 329.


gelnica_plagat_2020.jpg

 

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok