Skoč na obsah Skoč na menu
Svetový pohár Baja – Aragon, 26-27.7.2019

Svetový pohár Baja – Aragon, 26-27.7.2019

Už zajtra odštartuje v španielskom Aragone tretie a zároveň predposlené podujatie seriálu „FIM Baja Word Cup 2019“. Na štart sa okrem motocyklových pretekárov postavia i "štvorkolkári", medzi ktorými bude mať zastúpenie i Slovensko. V Španielsku nás bude reprezentovať náš skúsený QUAD jazdec Juraj Varga.

»»
Opustil nás Rastislav Katriňák...

Opustil nás Rastislav Katriňák...

So zármutkom v srdci sme včera prijali správu, že dňa 23.7.2019 vo veku nedožitých 58 rokov nás v tichosti navždy opustil Rastislav KATRIŇÁK.

»»
Termín Lehoty p/Vtáčnikom preložený! (Enduro Cup Stred)

Termín Lehoty p/Vtáčnikom preložený! (Enduro Cup Stred)

Organizátor tohtoročného seriálu Enduro Cup Stred oznamuje všetkým priaznivcom a pretekárom, že pretek v Lehote pod Vtáčnikom, ktorý bol pôvodne naplánovaný na 7.9.2019, sa z organizačných dôvodov uskutoční v novom termíne a to 14.9.2019.

»»
MM SR v Countrycrosse Žaškov 2019

MM SR v Countrycrosse Žaškov 2019

Druhý júlový víkend sa uskutočnilo už šieste podujatie sezóny 2019 enduro a to countrycross v Žaškove. Domáca trať Štefana Svitka je dobre známa jak u pretekárov, tak širokej verejnosti. Tento rok sa do pretekov prihlásilo 217 motocyklov a niekoľko štvorkoliek, ktorých štart znemožnilo počasie a nepriaznivé podmienky na trati.

»»
4. ročník IN MEMORIAM Janka Haviara – Countrycross Domaniža

4. ročník IN MEMORIAM Janka Haviara – Countrycross Domaniža

Organizátor Haviar team srdečne pozýva všetkých priaznivcov motošportu na štvrtý ročník Countrycrossu "IN MEMORIAM Janka Haviara" o  pohár starostu obce Domaniža, ktorý sa uskutoční 10.-11. augusta 2019.

»»
MM SR Country Cross Žaškov spolu s Quad SMF

MM SR Country Cross Žaškov spolu s Quad SMF

Sezóna Medzinárodných majstrovstiev Slovenskej republiky v Endure a Countrycrosse sa nachádza už vo svojej druhej polovici. Šiestym podujatím tohtoročného 8-dielneho majstrovského seriálu bude "kantráč" na domácej trati Štefana Svitka v Žaškove. Cez víkend 13.-14.7.2019 sa bude Žaškovom ozývať rev nielen dvojkolesových tátošov, ale i štvorkoliek, nakoľko súčasťou tohto šampionátu bude i tretie podujatie seriálu Slovenský pohár QUAD.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok