Skoč na obsah Skoč na menu
Úspešná účasť slovenských jazdcov na ME Enduro v Lotyšsku!

Úspešná účasť slovenských jazdcov na ME Enduro v Lotyšsku!

Počas posledného júnového víkendu (29.-30.6.2019) sa v lotyšskom meste Madona uskutočnilo tretie podujatie tohtoročného seriálu Majstrovstiev Európy enduro. Na uvedenom šampionáte nás úspešne reperezentovala štvorica jazdcov Katarína Juríčková, Thomas Hostinský, Martin Giertl a Patrik Halgaš.

»»
Seriál ME Enduro pokračuje v Lotyšsku

Seriál ME Enduro pokračuje v Lotyšsku

Počas posledného júnového víkendu v dňoch 29.-30.6.2019 sa v lotyšskom meste Madona uskutoční tretie podujatie tohtoročného seriálu Majstrovstiev Európy enduro. Slovenské farby bude na tomto európskom  šampionáte reprezentovať štvorica jazdcov: Katarína Juríčková, Thomas Hostinský, Martin Giertl a Patrik Halgaš.

»»
Medzinárodné majstrovstvá SR v Endure a Alpe Adria – Kavečany 2019

Medzinárodné majstrovstvá SR v Endure a Alpe Adria – Kavečany 2019

Počas uplynulého víkendu 15. a 16. júna sa neďaleko Košíc v obci Kavečany konalo v poradí už piate podujatie seriálu MM SR Enduro a Countrycross 2019. Miestny organizátor v Kavečanoch po skúsenostiach z regionálnych podujatí pripravil veľmi kvalitné enduro podujatie, kde si prišlo na svoje až 187 štartujúcich pretekárov počas oboch súťažných dní. Popri seriáli MM SR tu štartovali aj pretekári jazdiaci podujatia Alpe Adria, z rôznych okolitých krajín ako napríklad Maďarsko, Rakúsko, Poľsko a podobne.

»»
MM SR Enduro Košice - Kavečany 2019

MM SR Enduro Košice - Kavečany 2019

Cez víkend 15.-16.6.2019 sa tohtoročný seriál MM SR v endure a country crosse prehupne do svojej polovice. Bude to v poradí piate podujatie a zároveň tretie klasické enduro, ktoré sa uskutočni v malebnom prostredí Kavečian (Košice). Konkrétne ide o skrátene enduro s dvoma meranými testami – Enduro test, ktorý je umiestnený pod zjazdovkou Hrešná a Cross test vzdialený zhruba 1km od depa súťaže. Popri našich majstrovstvách republiky pôjde i šampionát Alpe Adria, čiže organizátor očakáva nie len vysokú, ale hlavne medzinárodnú účasť.

»»
Enduro Cup Stred - zmena miesta konania podujatia

Enduro Cup Stred - zmena miesta konania podujatia

Z organizačných dôvodov sa 3. podujatie seriálu Enduro Cup Stred dňa 29.6.2019 neuskutoční v Liptovskej Osade, ale v Liptovskom Petri v lokalite, kde sa v minulosti uskutočnil CC dvojíc. Zvláštne ustanovenia na podujatie so všetkými informáciami sú zverejnené na: http://www.smf.sk/c-3852/ear-smf-2019-zvlastne-ustanovenia-organizacne-pokyny/

»»
Juraj Varga víťazom Hellas Rally v Grécku!

Juraj Varga víťazom Hellas Rally v Grécku!

V dňoch 19.-26. mája 2019 sa Grécko stalo dejiskom prestížneho rally podujatia s názvom "Hellas Adventure Raid 2019". Pre všetkých účastníkov tejto rally to bolo sedem dní jazdy na odľahlých a zároveň nádherných miestach stredného Grécka. Medzi silnou medzinárodnou konkurenciou sa nestratil náš vynikajúci slovenský jazdec Juraj Varga, ktorý štartoval v triede QUAD. Juraj zúročil svoje dlhoročné jazdecké skúsenosti a z Grécka si priniesol krásne prvé miesto. Pred druhým v poradí - Listom Gerardom z Holandska - mal Juraj v cieli pohodlný náskok takmer 5h a pred tretím Przemyslawom Pawlowskim z Poľska cez 8 h.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok