Skoč na obsah Skoč na menu
Seriál Enduro Cup Stred 2020 je ukončený

Seriál Enduro Cup Stred 2020 je ukončený

Napriek vynaloženej snahe organizátora sme, vzhľadom na súčasnú situáciu, sme nútení oznámiť zrušenie pripravovaného podujatia seriálu Enduro Cup Stred a MM SR+SP Quad v Trenčíne (3.10.2020).

»»
MM SR v Endure Gelnica 2020

MM SR v Endure Gelnica 2020

Počas víkendu 19. a 20. septembra 2020 sa uskutočnilo prvé klasické (veľké) enduro v meste Gelnica na východe Slovenska. Tunajšie prostredie je pre takýto typ súťaže ako stvorené, čo potvrdili všetci zúčastnení a na atraktívnosti trate pridával i fakt, že v roku 2017 sa tu usktutočnili veľmi úspešné majstrovstvá Európy v Endure.

»»
Enduro Cup Stred Lovčica sa NEUSKUTOČNÍ

Enduro Cup Stred Lovčica sa NEUSKUTOČNÍ

Pôvodne preložené podujatie seriálu Enduro Cup Stred, ktoré sa malo uskutočniť v sobotu 26.9.2020 v Lovčici, sa, bohužiaľ, z organizačných dôvodov (povolenia) neuskutoční. Organizátor v týchto dňoch hľadá alternatívne náhradné riešenie tak, aby sa podujatie mohlo uskutočniť i vrátane Quadov. O výsledkoch Vás budeme v najbližších dňoch informovať.

»»
Nové opatrenia ÚVZ - opatrenie hranice

Nové opatrenia ÚVZ - opatrenie hranice

Vo štvrtok dopoludnia zverejnil Úrad verejného zdravotníctva SR nové opatrenia pre systém prechodu hraníc v súvislosti so zaradením ČR do tzv. červenej zóny. Materiál o.i. pojednáva o podmienkach vstupu na územie SR z krajín EU a z krajín mimo EU, kedy je povinná karanténa v dĺžke minim. 5 dní. Pre nás sú však dôležitejšie nariadenia v súvislosti s účasťou našich jazdcov na podujatiach v ČR, resp. českých jazdcov na podujatiach u nás.

»»
Enduro cup stred - POZOR ZMENA KALENDÁRA!!!

Enduro cup stred - POZOR ZMENA KALENDÁRA!!!

Organizátor seriálu Enduro cup stred z organizačných dôvodov  oznámil zmenu v tohtoročnom kalendári podujatí seriálu. Miesto podujatia v Brezne, ktoré sa malo uskutočniť 3.10.2020 sa pôjde štvrté podujatie seriálu v sobotu 26.9.2020 v Lovčici.
Podujatie sa pôjde tak, ako úvodné podujatie ročníka 2020 bez šampionátu Quadov, t. j. seriál quadov bude mať bohužiaľ o jedno podujatie v sezóne 2020 menej.

»»
Enduro Gelnica a účasť jazdcov z ČR

Enduro Gelnica a účasť jazdcov z ČR

V súvislosti so súčasnou zložitou situáciou a zaradením ČR do tzv. červenej zóny (od 18.9.2020) a v súvislosti s účasťou českých jazdcov na víkendovom enduro podujatí v Gelnici informujeme, že od piatka 18.9.2020 ( od 9:00 hod.)  je možné prekročenie hraníc ČR – SR bez povinnej karantény len po predložení negatívneho COVID-19 testu nie staršieho ako 72 hodín. 

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok