Skoč na obsah Skoč na menu
MM SR a Slovenský pohár Quad – nominačka, online prihlasovanie

MM SR a Slovenský pohár Quad – nominačka, online prihlasovanie

ŠK EaR SMF oznamuje jazdcom Quad, že v sezóne 2020 bude povinné prihlasovanie sa na jednotlivé podujatia seriálu MM SR Quad a SP Quad Juniorov.

»»
Licencie pre disciplínu enduro a rely SMF 2020

Licencie pre disciplínu enduro a rely SMF 2020

Športová sezóna SMF 2020 sa nezadržateľne blíži. Úvodné podujatie sezóny sa uskutoční už  o necelý mesiac 21.3.2020 v Brezne (MM SR a SP Quad + Enduro Cup Stred). Týždeň na to už štartuje i seriál MM SR+ SP+ Pohár SMF tradične v  Borskom Mikuláši.  Z organizačných dôvodov by sme chceli i touto cestou vyzvať jazdcov, ktorí si ešte nepodali žiadosť o vystavenie licencie pre tento rok, aby nečakali do poslednej chvíle a žiadosti o licenciu posielali s dostatočným predstihom.

»»
Poistenie liečebných nákladov v zahraničí - áno či nie

Poistenie liečebných nákladov v zahraničí - áno či nie

V súvislosti s trénovaním a štartom na motocyklových podujatiach v zahraničí chceme upozorniť na potrebu a hlavne výhody mať pri každom vycestovaní mimo územia SR uzatvorené poistenie liečebných nákladov v zahraničí. Všetci jazdci, ktorí žiadajú o medzinárodnú licenciu sú povinní mať predmetné poistenie uzatvorené a to prostredníctvom SMF, alebo k žiadosti priložia kópiu vlastného poistenia liečebných nákladov v zahraničí kryjúce športovú činnosť.

»»
R.I.P. Jozef Haviar

R.I.P. Jozef Haviar

So zármutkom v srdci sme prijali správu o úmrtí veľkého priaznivca motocyklového športu, dlhoročného podporovateľa, partnera našich enduro a MX jazdcov, zakladateľa a majiteľa známeho Haviar teamu Domaniža.

»»
Sezóna EaR SMF 2020 -kalendár a novinky

Sezóna EaR SMF 2020 -kalendár a novinky

Disciplínu EaR SMF čaká v roku 2020 na Slovensku už 26.športová sezóna. Kalendár seriálu MM SR, Slovenského pohára a pohára SMF je tento rok naozaj bohaty. Zahŕňa celkom 10 podujatí endura a country crossu.

»»
Nový seriál MM SR QUAD a nová trieda SP QUAD cross country 2020

Nový seriál MM SR QUAD a nová trieda SP QUAD cross country 2020

Počas nastávajúcej športovej sezóny dochádza k viacerým zmenám v štruktúre a skladbe jednotlivých seriálov disciplín SMF a o. i. nastávajú zmeny i v súťaži štvorkoliek (QUAD) disciplíny EaR SMF. Tak čo čaká „quaďákov“ v sezóne 2020?

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok