Skoč na obsah Skoč na menu
Enduro Cup Stred Lovčica sa NEUSKUTOČNÍ

Enduro Cup Stred Lovčica sa NEUSKUTOČNÍ

Pôvodne preložené podujatie seriálu Enduro Cup Stred, ktoré sa malo uskutočniť v sobotu 26.9.2020 v Lovčici, sa, bohužiaľ, z organizačných dôvodov (povolenia) neuskutoční. Organizátor v týchto dňoch hľadá alternatívne náhradné riešenie tak, aby sa podujatie mohlo uskutočniť i vrátane Quadov. O výsledkoch Vás budeme v najbližších dňoch informovať.

»»
Nové opatrenia ÚVZ - opatrenie hranice

Nové opatrenia ÚVZ - opatrenie hranice

Vo štvrtok dopoludnia zverejnil Úrad verejného zdravotníctva SR nové opatrenia pre systém prechodu hraníc v súvislosti so zaradením ČR do tzv. červenej zóny. Materiál o.i. pojednáva o podmienkach vstupu na územie SR z krajín EU a z krajín mimo EU, kedy je povinná karanténa v dĺžke minim. 5 dní. Pre nás sú však dôležitejšie nariadenia v súvislosti s účasťou našich jazdcov na podujatiach v ČR, resp. českých jazdcov na podujatiach u nás.

»»
Enduro cup stred - POZOR ZMENA KALENDÁRA!!!

Enduro cup stred - POZOR ZMENA KALENDÁRA!!!

Organizátor seriálu Enduro cup stred z organizačných dôvodov  oznámil zmenu v tohtoročnom kalendári podujatí seriálu. Miesto podujatia v Brezne, ktoré sa malo uskutočniť 3.10.2020 sa pôjde štvrté podujatie seriálu v sobotu 26.9.2020 v Lovčici.
Podujatie sa pôjde tak, ako úvodné podujatie ročníka 2020 bez šampionátu Quadov, t. j. seriál quadov bude mať bohužiaľ o jedno podujatie v sezóne 2020 menej.

»»
Enduro Gelnica a účasť jazdcov z ČR

Enduro Gelnica a účasť jazdcov z ČR

V súvislosti so súčasnou zložitou situáciou a zaradením ČR do tzv. červenej zóny (od 18.9.2020) a v súvislosti s účasťou českých jazdcov na víkendovom enduro podujatí v Gelnici informujeme, že od piatka 18.9.2020 ( od 9:00 hod.)  je možné prekročenie hraníc ČR – SR bez povinnej karantény len po predložení negatívneho COVID-19 testu nie staršieho ako 72 hodín. 

»»
Majstrovský šampionát enduro v Gelnici už tento víkend

Majstrovský šampionát enduro v Gelnici už tento víkend

Tohtoročný seriál MM SR +SP +Pohár SMF v country crosse a endure pokračuje tento víkend 19.-20.9.2020  svojim štvrtým podujatím  tentokrát na východe Slovenska v meste Gelnica.  Toto podujatie klasického endura je zaradené i do kalendára MACEC 2020  (Motocyklovej asociácie krajín strednej Európy). Organizátor tohto enduro podujatia GL Moto team Gelnica, ktorý tu v roku 2017 organizoval finále ME enduro, pripravuje všetko preto, aby mohol šampionát i v tak náročnej súčasnej situácii prebehnúť bez problémov.

 

 

»»
Medzinárodné majstrovstvá SR v Endure - Borský Mikuláš 2020

Medzinárodné majstrovstvá SR v Endure - Borský Mikuláš 2020

Prvý septembrový víkend sa stretla „endurácka“ rodina  na tohtoročnom treťom podujatí disciplíny EaR SMF v Borskom Mikuláši. Podujatie, ktoré po iné roky už tradične otvára športovú sezónu SMF, muselo byť pre súčasnú pandémiu z marca preložené, a tak sa až teraz v septembri stretli jazdci na podujatí skráteného endura, ktoré bolo na tunajších pieskových tratiach výborne zvoleným variantom.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok