Skoč na obsah Skoč na menu
Úspešný štart R. Bohuslava,ml. na Superendure v Maďarsku

Úspešný štart R. Bohuslava,ml. na Superendure v Maďarsku

V sobotu 1. februára 2020 sa v Budapešti uskutočnilo predposledné podujatie tohtoročného seriálu majstrovstiev sveta (MS) v halovom Superendure, v rámci ktorého sa uskutočnil i záverečné podujatie európskeho pohára Superednuro. Organizátor vložil do programu šampionátu  i pretek superednura detí, kde úspešne štartoval mladý slovenský jazdec Radek Bohuslav.  SMF mala zastúpenie i v štartovom poli európskeho pohára, kde štartovalo 5 poľských jazdcov s licenciami SMF.

»»
Press akreditácia na ISDE 2015

Press akreditácia na ISDE 2015

Termín štartu tohtoročnej motocyklovej olympiády, ako sa neraz šesťdňová motocyklová súťaž nazýva, sa nezadržiteľne blíži. Košice už v utorok 1.9.2015 otvárajú brány parkoviska jazdcov.

»»
Testovanie mladých jazdcov SMF

Testovanie mladých jazdcov SMF

Po úspešnom zahájení spolupráce s Národným športovým centrom Bratislava v novembri 2019, kedy boli testovaní mladí reprezenanti jednotlivých disciplín SMF, sa v týchto dňoch uskutočnilo testovanie motocyklových nádejí SMF.

»»
Zmeny v kalendári EaR SMF 2020

Zmeny v kalendári EaR SMF 2020

Po rokovaniach s organizátormi došlo k termínovej úprave podujatia MM SR + SP + Pohár SMF v Borskom Mikuláši a následne na to sa zmenil termín prvého podujatia regionálneho seriálu Enduro Cup Stred (ECS). Podujatie v Borskom Mikuláši sa uskutoční v dňoch 28.-29.3.2020 a podujatie ECS v Brezne sa pôjde 21.3.2020. Aktuálny kalendár podujatí nájdete na: https://www.smf.sk/smf-kalendare/.

»»
Africa Eco Race 2020 v cieli pri Ružovom jazere v Dakare, záverečná, takmer rodinná 12.etapa

Africa Eco Race 2020 v cieli pri Ružovom jazere v Dakare, záverečná, takmer rodinná 12.etapa

V nedeľu 19.januára 2020 došla do cieľa i tohtoročná rally Africa Eco Race 2020. Po absolvovaní záverečnej 229km spojovačky nasledovalo cieľových tradičnou 21 km špeciálnej jazdy popri Ružovom jazere pri Dakare.. V kategórii motocyklov už nedošlo na pódiových miestach ku zmenám,. Zvíťazil Alessandro Botturi Talianska pred Pal Andersom Ullevalseterom z Nórska a Lyndonom Poskittom z Veľkej Británie. Slovenský jazdec Martin Benko obsadil krásne 6.miestol a Ján Zaťko došiel do cieľa na 26.mieste. Gratulujeme!

»»
DAKAR 2020 – je dobojované, Ricky Brabec víťaz, Štefan Svitko 11-ty. GRATUĽUJEME!

DAKAR 2020 – je dobojované, Ricky Brabec víťaz, Štefan Svitko 11-ty. GRATUĽUJEME!

42.ročník populárnej rally DAKAR je v cieli. Dnešná 12.etapa uzatvorila tohtoročné púštne motoristické dobrodružstvo. Medzi motocyklistami sa pódium oproti včerajšku nezmenilo. Víťazom pre rok 2020 sa stal Ricky Brabec (USA), Honda pred Pablom Quintanillom (CHL), Husqvarna a Toby Rricesom z Austrálie (KTM). Štefan Svitko obsadil super 11.miesto. Gratuľujeme!

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok