Skoč na obsah Skoč na menu
Enduro podujatie v Gelnici - zmena v ZU

Enduro podujatie v Gelnici - zmena v ZU

V súvislosti s pripravovaným enduro podujatím v Gelnici (19.-20.9.2020) upozorňujeme na zmenu vo zvláštnych ustanoveniach podujatia. V bode 5. došlo k zmene, po technickej prebierke idú všetky motocykle do uzatvoreného parkoviska, t. j. motocykle všetkých tried a kategórií.

»»
Baja Poland 2020 World Cup aj so slovenskou účasťou

Baja Poland 2020 World Cup aj so slovenskou účasťou

V dňoch 4.-6.9.2020 sa v Poľsku uskutočnil svetový pohár Baja Poland 2020, ktorý je zaradený do kalendára FIA a štartovali tu i jazdci kategórie quad. Na podujatí sa predstavil i úspešný slovenský pretekár Juraj Varga, ktorý sa v medzinárodnej konkurencii rozhodne nestratil a z Poľska si priniesol úžasné 2. miesto.

»»
Seriál MM SR Enduro a CC 2020 pokračuje netradične Endurom v Borskom Mikuláši

Seriál MM SR Enduro a CC 2020 pokračuje netradične Endurom v Borskom Mikuláši

Už počas nadchádzajúceho víkendu (5.-6. septembra 2020) sa v areáli Mokrovských, ktorý sa nachádza medzi mestom Šaštín-Stráže a obcou Borský Mikuláš, uskutoční v poradí tretie podujatie tohtoročného seriálu MM SR, Slovenského poháru a Poháru SMF v Endure a Country Crosse SMF. Podujatie v Borskom Mikuláši už niekoľko rokov po sebe otváralo sezónu EaR, avšak marcová pandemická situácia nedovolila podujatie uskutočniť. Tohtoročné preteky v Borskom sú netradičné i tým, že sa nejde, ako bývalo zvykom, country cross, ale skrátené enduro na dva štarty.

»»
Greece Rally 2020 vyhral M. Giemza, Š.Svitko po páde musel odstúpiť

Greece Rally 2020 vyhral M. Giemza, Š.Svitko po páde musel odstúpiť

V dňoch 23.-29. augusta sa uskutočnila "Greece Rally 2X20", pokračovanie známej Serres rally. Do Grécka odcestoval aj štvornásobný víťaz Serres Rally Štefan Svitko, ktorý mal v pláne absolvovať grécku rally ako prípravu na Dakar 2021. Okrem Štefana sa na rally predstavilo aj ďalších 7 slovenských jazdcov:  Ján Zaťko, Martin Benko, Vladimír Preis, Martin Landl, Róbert Bodor, Miroslav Hunana a Daniel Fiľakovský. Celkovým víťazom tohto náročného podujatia sa stal poľský jazdec Maciek Giemza pred druhým Milanom Engelom z Čiech a tretím, Liborom Podmolom, taktiež z ČR.

»»
Greece rally po 4. etape – Štefan Svitko jasným lídrom

Greece rally po 4. etape – Štefan Svitko jasným lídrom

Tohtoročná grécka rally "Greece Rally 2X20", pokračovanie známej Serres rally, sa dnešným dňom dostáva do svojej druhej polovice – dnes, 26.8.2020, jazdci absolvovali už 4. etapu tejto rally. Slovensko má v štartovej listine zastúpenie v podobe ôsmich jazdcov (7 motocyklov a 1 quad), ktorí si v medzinárodnej konkurencii počínajú výborne. Lídrom priebežného poradia motocyklistov je podľa očakávania náš Štefan Svitko, ktorý sa napriek problémom v druhej etape jasne usadil na čele výsledkov.

»»
Greece Rally 2X20 aj so slovenskou účasťou

Greece Rally 2X20 aj so slovenskou účasťou

V nedeľu 23.8.2020 odštartuje v Grécku – v meste Veria „Greece Rally 2020“, ktorá je pokračovaním známej Serres Rally. V štartovej listine podujatia figuruje aj štvornásobný víťaz Serres Rally Štefan Svitko, ktorý absolvuje túto grécku rally ako prípravu na Dakar 2021. Okrem Štefana sa na rally predstaví aj ďalších 7 slovenských jazdcov:  Ján Zaťko, Martin Benko, Vladimír Preis, Martin Landl, Róbert Bodor, Miroslav Hunana a Daniel Fiľakovský.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok