Skoč na obsah Skoč na menu
Country cross Žaškov odštartoval EaR sezónu SMF 2020

Country cross Žaškov odštartoval EaR sezónu SMF 2020

Počas víkendu 18. - 19. 7. 2020 sa v Žaškove uskutočnilo úvodné podujatie tohtoročného seriálu medzinárodných majstrovstiev Slovenskej republiky v endure a country crosse SMF. Po dlhej pauze spôsobenej ochorením COvid-19 sa na štarte stretlo až 272 pretekárov zo 4 krajín, medzi ktorými nechýbal i Štefan Svitko, ktorý celé podujatie so svojim Cross teamom i zastrešoval.

»»
"Kantráč" v Žaškove odštartuje sezónu EaR SMF 2020

"Kantráč" v Žaškove odštartuje sezónu EaR SMF 2020

Sezóna Medzinárodných majstrovstiev Slovenskej republiky v Endure a Countrycrosse bola kvôli súčasnej svetovej situácii nedobrovoľne odložená. Všetci vieme, že prvým pretekom v kalendári EaR bol vždy country cross v Borskom Mikuláši, avšak netradične túto sezónu začíname na obľúbenej trati v Žaškove. Úvodným podujatím tohtoročného šampionátu bude "kantráč" na domácej trati Štefana Svitka, ktorý sa uskutoční cez víkend 18.-19.7.2020. Zaškovom sa bude ozývať rev nielen dvojkolesových tátošov, ale i štvorkoliek, nakoľko súčasťou tohto majstráku bude i druhé podujatie seriálu MM SR a SP QUAD.

»»
CC + Quad Žaškov - organizačné pokyny!!!

CC + Quad Žaškov - organizačné pokyny!!!

V súvislosti s úvodným podujatím seriálu MM SR + SP + Pohár SMF Country Cross v Žaškove (18.-19.7.2020), ďalej v súvislosti s počtom
prihlásených jazdcov na toto podujatie a vzhľadom na prijaté epidemiologické opatrenia, sa obmedzuje počet doprovodu štartujúcich jazdcov na max. 2 osoby (jazdec + max. 2 osoby).

»»
MM SR CC Žaškov - online prihlásenie !!!!!

MM SR CC Žaškov - online prihlásenie !!!!!

Upozorňujeme jazdcov, ktorí plánujú štartovať na úvodnom tohtoročnom podujatí disciplíny EaR SMF, na country crosse v Žaškove na povinnosť on-line prihlásenia sa prostredníctvom stránky: https://www.smf.sk/online-prihlasenie-ear/. On-line brána prihlásenia je otvorená do pondelka 13.7.2020 do 24:00 hod.  Upozorňujeme, že táto povinnosť je vzhľadom na súčasnú pandemickú situáciu povinná i pre jazdcov kat. Regionál ( viď ZU).

»»
Zmena v kalendári EaR SMF 2020 (aktualizácia 2.7.20)

Zmena v kalendári EaR SMF 2020 (aktualizácia 2.7.20)

V kalendári podujatí EaR 2020 došlo k zmene termínu podujatia endura v maďarskom Paráde. Podujatie sa uskutoční v termíne 1.-2.8.2020 (o týždeň neskôr, ako bolo pôvodne plánované).

»»
Nový seriál MM SR a SP Quad štartuje v Trenčíne

Nový seriál MM SR a SP Quad štartuje v Trenčíne

V sobotu 4.7.2020 sa na trati Motopark v Trenčíne uskutoční úvodné podujatie tohtoročného nového Quad šampionátu, ktorý ide pod názvom MM SR a SP Quad SMF 2020. Uvedený šampionát je súčasťou v poradí už druhého podujatia regionálneho seriálu Enduro Cup Stred.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok