Skoč na obsah Skoč na menu
ISDE 2019 má za sebou 5 enduro dní, zajtra záverečný motokros

ISDE 2019 má za sebou 5 enduro dní, zajtra záverečný motokros

Tohtoročná šesťdňová motocyklová súťaž v Portugalsku dnes zavŕšila svoj predposledný piaty súťažný deň. Všetkým našim trom tímom sa dnes podarilo, v konkurencii 124 štartujúcich tímov, prebojovať sa v priebežnom poradí dopredu. Slovnaft Rally team sa vrátil na 10.miesto , BMT Bross team I. sa posunul na 25.miesto a BMT Gottbros team II.na 49. miesto.

»»
Na ISDE v Portugalsku zomrel taliansky jazdec Vintage trophy

Na ISDE v Portugalsku zomrel taliansky jazdec Vintage trophy

FIM dnes vydal veľmi sutnú tlačovú správu ohľadne včerajšieho tragickej smrti talianského jazdca Pierluigiho Mattioliho (štartujúceho v súťaži Enduro Vintage trophy, ktorá je súčasťou ISDE 2019 v portugalskom Portimao.

»»
ISDE 2019 v cieli 4.súťažného dňa

ISDE 2019 v cieli 4.súťažného dňa

ISDE 2019 v Portugalsku má za sebou štvrtý súťažný deň. V hlavnej súťaži trophy teamov si USA udržali vedúce postavenie pred Austráliou a Talianskom. Austrália i naďalej kraľuje v súťaži juniorov pred USA a Talianskom. Dramaticky sa vyvíja situácia v ženskej súťaži, šesťnásobný víťazný tím Austrálie dnes opustil súťaž, vedie trojica dievčat USA pred Nemeckom a Veľkou Britániou. Slovnaft Rally team je v súťaži klubových tímov, kde štartuje 124 klubákov  na 11.mieste.

»»
ISDE 2019 - 3.deň pre klubáky skrátený

ISDE 2019 - 3.deň pre klubáky skrátený

Tretí súťažný deň na tohtoročnej šesťdňovej motocyklovej súťaži v Portugalskom Portimao bol pre organizátorov veľmi náročný. Nepriaznivé počasie a pre niektorých jazdcov náročná trať zapríčinili nepriechodnosť trate v jednom z výjazdov a preto organizátor skrátil dnešný deň pre klubové tímy po prvom kole.Jazdci trophy, junior trophy a ženských trophy teamov odjazdili obe naplánované kolá. 

»»
ISDE 2019 - po druhom dni Slovnaft Rally Team uzatvára TOP 10

ISDE 2019 - po druhom dni Slovnaft Rally Team uzatvára TOP 10

94. ročník ISDE v Portugalsku má za sebou dva súťažné dni. Po dnešku si polepšili všetky 3 tímy SMF v klubovej súťaži, kde štartuje 124 trojčlenných klubákov. Slovnaft Rally Team v zložení Štefan Svitko, Martin Giertl, Rastislav Kokavec po dnešku uzatvára TOP 10, BMT Gottbros Team I (Martin Gottvald, Adam Gottvald, Filip Klabačka) sa posunul na 26. miesto a BMT Gottbros Team II (Gabika Čipková, Peter Murgaš, Petr Borkovec) je na 63. mieste.  

»»
ISDE 2019 - výsledky  po prvom súťažnom dni

ISDE 2019 - výsledky po prvom súťažnom dni

Po prvom súťažnom dni na ISDE 2019 v Portugalsku sa vedenia v hlavnej súťaži trophy teamov ujal obhájca minuloročného víťazstva team Austrálie. V juniorskej súťaži je Austrália taktiež na vedúcom mieste a medzi ženami vedie trojica dievčat z Nemecka. V klubovej súťaži sa na štart postavilo 124 trojčlenných tímov, medzi ktorými sú i tri tímy SMF. Po pondelku vedie XC Gear team z USA, Slovnaft Rally Team je na 12. mieste, BMT Gottbros Team I je na 30.mieste, BMT Gottbros Team II je na 67.mieste.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok